Warning: fopen(/home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/storagexlnkouwkgtje/cache/cache.catalog.language.1634649468): failed to open stream: Disc quota exceeded in /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/library/cache/file.php on line 59Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/framework.php:42) in /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/storagexlnkouwkgtje/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 103Warning: fopen(/home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/storagexlnkouwkgtje/cache/cache.currency.1634649468): failed to open stream: Disc quota exceeded in /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/library/cache/file.php on line 49Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/library/cache/file.php on line 51Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/library/cache/file.php on line 53Warning: fflush() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/library/cache/file.php on line 55Warning: flock() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/library/cache/file.php on line 57Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/library/cache/file.php on line 59Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/framework.php:42) in /home/zipa/domains/igrodol.com.ua/public_html/system/storagexlnkouwkgtje/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 161 Голлівуд: Режисерська версія
пн-пт 13.00-19.30 (середа - до 19.00), сб 10.00-15.00
Голлівуд. Режисерська версія

Голлівуд. Режисерська версія

 • Виробник: Мир Хобби
 • Код товару: Голливуд. Режиссёрская версия
 • Бонусні бали: 13
 • Наявність: В наявності
425 грн.
Ціна в бонусних балах: 425

Настільна гра Голлівуд Режисерська версія

Гра Голлівуд - красиво оформлена гра для вечірок і сімейних посиденьок. Голлівуд Режисерська версія - гра, в якій гравцям належить виступити в ролі продюсерів - зібравши команду з найкращих режисерів і акторів, зняти свій кіношедевр, який зможе принести небувалі касові збори!

Голлівуд: Режисерська версія - перероблене видання гри Голлівуд , з новим дизайном і поліпшеними правилами. В дане видання гри включено також доповнення " Фестивалі "

Заглянемо всередину?

 • Для зйомок ваших зіркових фільмом, вам знадобляться:
 • 120 основних карт
 • 30 зоряних карт
 • 5 пам'яток
 • 1 карта першого гравця
 • 12 карт міні-додатки "Фестивалі"
 • 3 жетона "Фільм року"
 • 15 жетонів професій
 • 60 жетонів грошей
 • Правила гри

Розмір коробки

277х194х67 мм

Розмір карт

56x87 мм

гра Голлівуд Режисерська версія - фото

Настільна гра Голлівуд - огляд

У настільній грі Голлівуд ми будемо знімати фільми і боротися за касові збори. Якщо ви не закінчували режисерські курси, не турбуйтеся - самостійно знімати кіно ви не будете. Головне - зібрати команду, яка і принесе вам касові збори.

Всі потенційні учасники вашого блокбастера представлені на ігрових картках. Тут є як обов'язкові компоненти будь-якого фільму - картки сценаріїв, режисерів, акторів і актрис, так і необов'язкові, але бажані - оператори, гримери, рерайтери, дублери і інші складові загального успіху фільму.

Гра триває три раунди (три киносезона). У кожному раунді гравець може зняти від одного до трьох фільмів, зібравши спеціальну комбінацію карт.

Успіх будь-якого фільму сильно залежить наскільки вдало ви зібрали команду і чи всі члени команди працюю в одному жанрі.

У настільній грі Голлівуд режисерська версія є карти чотирьох жанрів - комедія, мелодрама, екшн і трилер. Чим більше карт вашого фільму відносяться до одного жанру - тим краще, адже це принесе вам додатковий прибуток. У кожному фільмі повинен обов'язково бути один і тільки один режисер, один і тільки один сценарист, а також один або два актори і/або актриси. Таким чином мінімально необхідна комбінація карт на один фільм - 3 або чотири карти. Всього в кожному раунді вам може бути доступно 9 карт. Так що при бажанні можна зняти не один, а відразу два або три фільми. Або ж задіяти в одному фільмі додаткові карти (спецефекти, масовка, дублер і т.д.), які принесуть додатковий прибуток, номінації на Оскар і інші бонуси. Також для отримання додаткових бонусів можна використовувати в вашому фільмі не безликих режисерів і акторів зі звичайної колоди, а прославлених персон із зоряної колоди.

Для того щоб спробувати зняти цікавий і касовий фільм кожен гравець на старті отримує 8 карт з основної колоди, по 1 жетону Режисера, Сценариста і Актора свого кольору і пам'ятку для того щоб не забути як буде зніматися фільм:)

Потім гравці отримують стартовий капітал і по 1 зоряній карті - причому перший гравець починає гру без стартових грошей, зате з найкращою зоряною картою, а останнім гравцеві дістається найбільший капітал, але зоряна карта тільки та, яку ніхто інший взяти не захотів.

Партія в грі «Голлівуд: Режисерська версія» складається з 3 раундів.

Кожен раунд складається з наступних фаз:

 1. Драфт
 2. Кастинг
 3. Виробництво фільмів
 4. Касові збори
 5. «Фільм року»
 6. Скидання карт і підготовка до наступного раунду

Драфт

На цьому етапі гравці збирають карти, з якими вони приступлять до зйомок фільму. Якщо ви грали в 7 чудес, то вам достатньо буде дізнатися, що карти в грі Голлівуд ми драфті схожим чином.

Зрозуміти принцип драфта дуже просто - з 8 отриманих на старті карт ви вибираємо собі одну, яку хочемо залишити, а решта - передаємо по колу: віддаємо свої карти сусідові зліва, а від сусіда праворуч отримуємо його 7 карт. З отриманих карт знову - одну залишаємо собі, а решта - передаємо по колу. І так до тих пір поки кожен не збере собі 8 карт.
Можна переходити до наступної фази зйомок.

Кастинг

На цьому етапі гравці мають можливість на аукціоні поповнити свою знімальну групу ще однієї зоряною картою. На відміну від першого видання гри Голлівуд, в режисерській версії розплачуватися на аукціоні гравці будуть не грошима, а картами з руки.

Участь в аукціоні - добровільне. Ви можете нічого не купувати. Втім не забувайте, що зоряні карти - це зірки Голлівуду, які своєю участю значно посилять вашу команду!

Фільм! Фільм! Фільм!

Починаємо зйомки.

Гравці уважно вивчають свої карти на руках (ну взагалі-то варто було це зробити раніше, але зараз - остання можливість :) і намагаються зібрати з них один або кілька цікавих фільмів !

Викладаємо перед собою комбінації карт складових фільм/фільми і отримуємо гроші - чим краще вийшов фільм, тим більше грошей отримує його продюсер!

Касові збори

Настав час підрахувати прибуток!

Для початку визначте жанр вашого шедевра - трилер, мелодрама, бойовик чи комедія.
Кожна карта з позначкою вибраного жанру принесе вам стільки мільйонів, скільки всього карт цього жанру у вас використано в цьому фільмі.

Наприклад, якщо у вашому комедійному фільмі дві карти в жанрі комедії, то кожна з них принесе вам по 2 мільйони (тобто всього - 4), а якщо у вас три комедійні карти, то кожна приносить вже по три мільйони!

Загалом приналежність до спільного жанру принесе вам квадрат від кількості таких карт. Кожна інша карта у фільмі принесе ще по 1 мільйону.

Якщо на карті намальовані цифри - прекрасно - це бонусні мільйони! Додаткові мільйони Ви отримаєте за участь в вашому фільмі Актора і/або Актриси, а різні карти спецперсонала принесуть вам прибуток згідно з текстом на карті.

А ось за використання жетона професії доведеться відняти по два мільйони за кожен такий жетон.

Вибираємо "Фільм року"!

Кожен гравець вважає кількість статуеток в кожному своєму фільмі, знятому в цьому раунді.

Фільм з найбільшою кількістю статуеток серед всіх гравців отримує титул «Фільм року», а гравець, який зняв його, бере із запасу відповідний жетон.

Скидання карт і підготовка до наступного раунду

Всі використані в зйомках карти відправляються в вашу особисту стопку скидання.

Фінальний підрахунок

Власники премії "Фільм року" в кінці гри отримують додаткові гроші за повторний прокат своїх фільмів.

Виграє гравець, який зібрав найбільше грошей за підсумками трьох раундів.

Голлівуд Режисерська версія - правила

Правила настільної гри Голлівуд Режисерська версія

Відео: розпакування гри Голлівуд Режисерська версія

Кому сподобається гра?

Настільна гра Голлівуд - добре підійде для вечірок і сімейних посиденьок. У грі Голлівуд велика роль випадковості, тому навряд чи зацікавить любителів стратегій, але для веселого проведення часу дуже непоганий варіант. Окремо порадують пародійні назви сценаріїв і шаржових зображення акторів і режисерів із зоряної колоди, в яких можна легко вгадати зірок кіноіндустрії.

Де купити гру Голлівуд?

Настільну гру Голлівуд купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол . Замовити гру Голлівуд режисерська версія з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Голлівуд на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри карткова, для компанії, драфт, аукціон
Вік 10+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Стратегические, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),