пн-пт 12.00-19.30 (середа - до 18.00), сб 10.00-14.00
Септікон Битва за Уран

Септікон Битва за Уран

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Септикон Битва за Уран
  • Бонусні бали: 15
  • Наявність: В наявності
510 грн.
Ціна в бонусних балах: 510

Настільна гра Септікон Битва за Уран

Септікон Битва за Уран - гра, в якій ви станете власником космічної уранодобувної станції. Але не варто занадто радіти - станцію доведеться захищати від ласих на чужі радіоактивні запаси конкурентів. Використовуйте весь доступний вам бойовий потенціал, аж до ядерної зброї, щоб знищити суперника!

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете ігрове поле, правила гри, 80 жетонів пошкоджень, 10 жетонів сателітів, 10 жетонів енергощітов, 20 синіх кубиків кисню, 20 червоних кубиків ракет, 20 білих кубиків металу, 20 зелених кубиків біомаси, 20 фіолетових кубиків біодронов, 20 помаранчевих кубиків урану, 40 жовтих кубиків енергії, 6 великих червоних кубиків ядерних ракет, 28 фігурок клонів, 2 ігрових кубика d6.

Септікон - огляд гри

Уран! Полцартва за уран!

Розкривши коробку з грою ви стаєте власником не просто набору ігрових компонентів, а, ні багато ні мало, космічної уранодобувної станції «Септікон»! Та ось невдача: зовсім поруч - на відстані ракетного удару - розташувався ваш конкурент. Він теж хоче добувати цінний ресурс. Ось тільки урану на всіх не вистачить ...

Атака клонів

Виявивши суперника, ви вступаєте з ним в поєдинок на знищення - добувати уран залишиться тільки один. До ваших послуг вся виробнича та бойова міць космічної станції «Септрікон».

Станція складається з восьми рівнів: два зовнішніх - бойові. Тут знаходиться все, що потрібно для захисту і нападу. Наступні чотири рівня-склади, на яких зберігаються доступні вам ресурси (кисень, ракети, метал, енергія, біомаса, біодрони і уран), два нижніх - виробничі, на яких ви зможете перетворювати одні ресурси в інші, створювати зброю і захист, займатися ремонтом бази.

Кожен рівень в свою чергу розбитий на відсіки. У складських рівнях відміну одного відсіку від іншого невелика - ближче або далі від ліфта. А ось відсіки на бойових і виробничих рівнях відрізняються один від одного по тому - що відбувається після їх активації. Активуються відсіки вручну - для цієї мети по станції у вас будуть переміщатися спеціально навчені клони. На якому відсіку зупинився клон - той відсік і активується.

Активуючи ті чи інші відсіки вашої станції ви можете атакувати противника або захищатися, стріляти з лазера або запускати ракети, виставляти захисні енергощіти або відправляти десант на станцію супротивника, проводити ремонт пошкоджених відсіків або поповнювати склад необхідними ресурсами.

Удача або розрахунок?

Цікавий ігровий механізм придуманий автором гри на перший погляд здається заснований на удачу: на початку ходу ви кидаєте кубик - яке значення випало, на стільки відсіків можна перемістити свого клона і, відповідно, активувати той чи інший відсік.

Якщо ж придивитися уважніше, виявиться, що від успіху залежить набагато менше. Уже після першої партії хаотичні метання по базі ваших підручних-клонів стануть більш осмисленими. Ви почнете вміло оперувати результатами кидка, тримаючи в розумі по хорошому варіанту ходу для будь-якого випав результату, адже по станції спочатку у вас розосереджено п'ять клонів (а зі збільшенням кисню з'явиться можливість задіяти і більше), напрямків руху у кожного - теж кілька. Так що у вас буде достатній вибір ким і куди піти в свій хід - в залежності від обраної тактики.

Умовою перемоги є знищення противника, а точніше - доведення його станції до такого стану, коли він вже не зможе атакувати. Як цього добитися - вирішувати вам. Відрізати від складів або засилати озброєний до зубів десант, зруйнувати важливий виробничий цикл або відправити в тил ворога шпигунів.

Ігрових нюансів в Септіконе вистачає - в кожній партії вам гарантовано буде відкриватися щось нове.

Кому сподобається гра Септікон?

Настільна гра Септікон - оригінальна, динамічна і багатогранна гра, яка добре підійде для любителів повоювати в космосі. Безліч можливих шляхів для використання потенціалу космічної станції дають можливість не один раз сісти за ігровий стіл, пробуючи ті чи інші схеми і комбінації придушення противника.

Септікон - гра, яка не дасть вам занудьгувати. Незважаючи на те, що в кожен хід вам належить робити вибір між декількома варіантами переміщень по станції, даунтайм практично не відчувається і дія розвивається досить активно.

Де купити гру Септікон?

Настільну гру Септікон купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол . Замовити космічну стратегію Септікон з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Септікон на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри бойова космічна стратегія для двох гравців
Вік 10+
Кількість гравців 2
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Военные, Фантастические, Русский, 12-99, Для двоих, Обычная (30-90),