пн-пт 12.00-19.30 (среда - до 18.00), сб 10.00-14.00
Еволюція (Эволюция) укр.

Еволюція (Эволюция) укр.

  • Производитель: Третя Планета
  • Модель: Еволюція (Эволюция) укр.
  • Наличие: Нет в наличии
0 грн.

Настільна гра Еволюція (Эволюция) – захоплююча стратегія у світі тварин, в якій гравцеві пропонується створити популяцію тварин та спрямувати її розвиток у найбільш життєздатному напрямку. Можливості для еволюції величезні!

 

Це видання містить правила й картки українською мовою.

Вы также можете приобрести издание игры Эволюция с карточками на русском языке

Зазирнемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 84 карти, 30 фішок їжі червоного, синього та жовтого кольорів, два кубики та правила гри.

В чому суть гри?

Правий був Дарвін чи ні – неважливо. Важливо те, що на початку гри у вас на руках шість карток, і з цього моменту ви вступаєте у гонку на виживання. В ході гри ви будете створювати тварин, наділяти їх різними властивостями, що сприятимуть їхньому виживанню, та боротись за їжу з тваринами інших гравців. І хоча у настільній грі Еволюція ми маємо справу з тваринами, для перемоги вам доведеться у повній мірі задіяти те, що людину від них відрізняє – розум :)

 

Кожен раунд складається з чотирьох фаз.

 

1. Фаза розвитку 

Гравці по черзі викладають на стіл по одній карті, яка може бути зіграна або як тварина (сорочкою вгору), або як властивість (підкладаємо карту з характеристикою до створеної раніше тварини). Фаза закінчується після того, як всі гравці розіграли з руки усі свої карти, або сказали «пас».

 

2. Фаза визначення кормової бази

Кидаємо кубики. Чим більше випало, тим більше їжі маємо на цей раунд.

 

3. Фаза годування

Гравці по черзі беруть жетони їжі та «годують» своїх тварин.

 

І могла б це бути мила дитяча іграшка фермерського спрямування, як би не дві обставини.

По-перше, серед тварин є хижаки, отже вашу тварину можуть з’їсти. А, по-друге, їжі на всіх може і не вистачити. І навіть більше – не вистачить майже напевно. Тварини, які лишились голодними, вимирають, звільнюючи місце під сонцем більш пристосованим тваринам.

 

4. Фаза вимирання

 В цій фазі скидаємо картки тварин, що лишились ненагодованими, і добираємо з колоди в руку нові карти.

 

Наприкінці гри переможні бали нараховуються за тварин, що лишились живими в останньому раунді (по два бали за тварину), та за властивості, що були на них «навішані» (по одному балу за кожну властивість).

Походження видів

Гра дає великі можливості для комбінування, вироблення тактики та стратегії виживання. Тварина може набувати захисних властивостей, які дозволяють утекти чи сховатись від хижака. Чи й взагалі – відростити зябра й піти під воду. Але й хижак у гонитві за жертвою може еволюціонувати у водоплавне. 

 

Тварина з властивістю «Велика» буде не по зубах звичайному хижаку, але їжі такій тварині знадобиться більше. Тут може допомогти «Жировий запас» - тварина з такою властивістю, зможе запастись жирком і прогодуватись ним у голодний хід. Окрім того, в арсеналі у вас різноманітні можливості для взаємодії тварин, що допоможуть вижити всій популяції чи пожертвувати слабкою твариною для виживання більш перспективних видів.

Важливо!

Грати вдвох можна, але гра йде помітно краще й цікавіше для 3-4 гравців. Аби зіграти в Еволюцію більшою компанією, достатньо просто об’єднати два набори карт – у боротьбі за місце під сонцем зможуть зійтись до 8 гравців. Також можна купити доповнення «Еволюція. Час літати», з яким грати зможуть до 6 гравців, а кількість можливих комбінацій властивостей тварин стане більшою аніж кількість відомих видів живих істот на планеті.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Еволюція підійде гравцям різного віку. І підліток, і дорослий отримають задоволення від ігрового процесу. Гра прийдеться до смаку людям, які надають перевагу активній взаємодії гравців. Адже вам доведеться розвивати своїх тварин, постійно реагуючи на дії інших гравців. Ви можете їсти інших, і вас можуть з’їсти. Ви можете підкидати паразитів тваринам інших гравців або об’єднати зусилля з кимось для боротьби зі спільним ворогом.

 

Компактна коробка дозволить не тільки насолоджуватись еволюційними процесами вдома, а й взяти гру в поїздку, на природу або урок біології :)

 

Автор гри – кандидат біологічних наук Дмитро Кнорре, науковий співробітник НДІ фізико-хімічної біології. Для популяризації улюбленої науки вільний час присвячує розробці ігор, що моделюють функціонування  різноманітних екосистем.

 

 

 

Купити настільну гру Еволюція в Києві та з доставкою по Україні легко й швидко в магазині :

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "В корзину"; після чого відкрити Корзину та оформити Ваше замовлення.

 

Характеристики
Тип игры биологическая стратегия
Возраст 12+
Количество игроков 2-4
Продолжительность игры 30-60 мин.
Язык украинский

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

, Стратегические, Украинский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),