пн-пт 11.00-20.00, сб-вс 11.00-18.00
Бісова душа або Заклятий скарб (Володимир Арєнєв) с автографом

Бісова душа або Заклятий скарб (Володимир Арєнєв) с автографом

0 грн.

Друзья! В магазине "Игродол" Вы можете заказать книгу Владимира Аренева "Бісова душа або Заклятий скарб" с именным автографом для определенного человека.

 

 

Скарби зазвичай шукають. Інколи за них ладні заплатити власним життям, частіше — життям когось іншого. А от Андрію Ярчуку, козаку-характернику, його життя колись подарували — тож тепер він змушений віддячувати благодійникові. І для цього треба скарб заховати... та не просто заховати — заклясти так, як тільки один Андрій і вміє.

 

Але ж — ви пам’ятаєте? — скарби зазвичай шукають. Цей шукають також. І ціну за нього ладні заплатити чималу... щонайменше — Андрієве життя.

 

Повість-фантазія «Бісова душа, або Заклятий скарб» написана відомим київським письменником Володимиром Арєнєвим. Твори В. Арєнєва виходили українською, російською, англійською, польською, литовською та естонською мовами, були неодноразово відзначені літературними нагородами, зокрема, преміями ім. Олеся Гончара та Олександра Бєляєва, нагородою міжнародного конкурсу «Книгуру», дипломом Волошинського фестивалю тощо.

Твір ілюстровано знаним художником Олександром Проданом.

 

З передмови до третього видання:

 

"Із книжками, які ти писав дванадцять років тому, є принаймні одна заковика: тепер ти зробив би їх абсолютно по-іншому. Тому коли тобі раптом пропонують перевидати таку книжку, ти почуваєшся спадкоємцем. Від молодого, наївнішого родича ти отримав у спадок текст, якому мусиш дати раду (але все-таки втриматись і не переписувати все наново.

 

Саме в такій ситуації я опинився в травні цього року – коли Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» люб’язно запропонував мені випустити нову версію «Заклятого скарбу»...

 

... Я не змінював сюжет, але виправив чимало неоковирних фразочок, викинув зайві, додав дещо з того, що слід було додати, - хоча в цілому, повторюю, історія залишилась тією самою. Якщо ви вже читали її, навряд чи знайдете щось принципово нове... за винятком, звичайно ж, неймовірних ілюстрацій художника Олександра Продана. Мені здається, що він зміг зробити неможливе: вдруге оживити персонажів, надати текстові ще один вимір"

 

 

Рецензії:

 

Сергій Пальцун. "Братство скриньки, або Повернення характерника":

 

Це вже четверте видання повісті з 2003 року (третє українською мовою), що в наші часи велика рідкість і свідчить про те що «Заклятий скарб» варто прочитати. Особливо, якщо врахувати, що повість не просто перевидається, а допрацьовується автором, тобто перед нами не третє стереотипне видання, а третя версія твору – доповнена і перероблена. У передмові до нової версії автор пише: «я сподіваюся, що ця редакція – а вона дуже суттєво відрізняється від попередніх – принаймні наблизилася до умозірного ідеального образу того, що я хотів написати у травні 2001-го». Як людина, яка читала дві попередніх версії, маю сказати, що ці сподівання виправдались. Певна річ, деякі недоліки залишились, але ж досконалість не має меж, і в якийсь момент треба просто зупиняти процес поліпшування (та й критикам легше шукати хиби).

 

 

 

Купить книгу Владимира Аренева "Бісова душа або Заклятий скарб" с автографом в Киеве и с доставкой по Украине легко и быстро в магазине Игродол:

- по телефонам: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайте: кнопка "Купить"; затем открыть Корзину и оформить Ваш заказ.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

, С автографом автора, Книги-подарки, Фантастика, Украинский, 12-99,