пн-пт 11.00-20.00, сб-вс 11.00-18.00
Даогопак. Анталійська гастроль

Даогопак. Анталійська гастроль

  • Производитель: Сделано в Украине!
  • Модель: Даогопак. Анталійська гастроль
  • Наличие: Нет в наличии
0 грн.

Повнокольоровий графічний роман «Даогопак» — тритомний рисований блокбастер про пригоди козаків — характерників із лицарського ордену магів і майстрів бойових мистецтв Запорізької Січі.

 

 

В книзі першій "Даогопак: Анталійська гастроль" три друга-козака - Олесь Сковорода, Тарас Пересічеволя і Характерник Мозговий - виконують завдання кошового отамана, відправляючись з розвідувальною місією до Туреччини під виглядом мандрівних артистів. Їх мета - визволити полонених козаків, що працюють в надрах нового султанського палацу в Анталії. Але не сталося як гадалося, і в справу втрутилися зовсім інші сили та обставини. Несподівана зустріч з японською дівчиною Арі-Сан, охоронцем сина Султана, змінила долю молодого козака Олеся

 

 

Даогопак: Анталійська гастроль - яскраве подарункове видання, яким видавництво Nebeskey відкриває серію авантюрно-пригодницьких історій про козаків-характерників, магів і майстрів бойових мистецтв середньовічної України.

 

 

Графічний роман «Даогопак. Книга 1: Анталійська гастроль» визнано переможцем XIV Всеукраїнського рейтингу «Книжка року» у номінації «Дитяче свято» серед творів для середніх і старших школярів.

 

 

Купить книгу "Даогопак: Анталійська гастроль" в Киеве и с доставкой по Украине легко и быстро в магазине Игродол:

- по телефонам: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайте: кнопка "Купить"; затем открыть Корзину и оформить Ваш заказ.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

, Книги-подарки, Фантастика, Украинский, 12-99,