пн-пт 11.00-20.00, сб-вс 11.00-18.00
Smile (Смайл) укр.

Smile (Смайл) укр.

  • Производитель: BombatGame
  • Модель: Smile (Смайл) укр.
  • Бонусные баллы: 12
  • Наличие: Предзаказ
398 грн.
Цена в бонусных баллах: 398

Настільна гра Smile (Смайл) українською – весела гра для вечірок від українського видавництва BombatGame. Smile (Смайл) укр. – гра, в якій вам доведеться виконувати різноманітні завдання зі словами.

Також у продажу є гра Smile (Смайл) російською мовою

Зазирнемо всередину?

В коробці з грою ви знайдете все необхідне для веселої вечірки – ігрове поле, 50 карт персонажів, чотири фішки команд, 250 карток зі словами, шістнадцять карт тем, тридцять жетонів з буквами та правила гри українською мовою.

В чому суть гри?

В настільній грі Smile(Смайл) українською, гравці розподіляються на команди й виставляють фішки команд на стартову ділянку ігрового поля. Виконуючи різноманітні завдання й переміщуючись ігровим полем, гравці намагаються першими дійти до фінішу. Залежно від того, на якій ділянці ігрового поля знаходиться фішка вашої команди, вам треба виконати одне з трьох типів завдань. Вдале виконання кожного завдання наближає вашу перемогу!

 

Підбір слів

Ваша команда відкриває одну випадкову картку теми та один випадковий жетон з буквою. Ваше завдання – за одну хвилину назвати як можна більше слів на задану тему, які починаються з відкритої літери. За кожні три слова фішка вашої команди просувається на один крок вперед.

 

Пояснення слів

Беремо по одній картці з п’яти колод зі словами (Люди, Ознаки/Властивості, Емоції/Почуття, Предмети, Дії); один з членів команди за одну хвилину намагається пояснити своїм партнерам по одному слову з кожної картки. За кожне вгадане слово ваша команда просувається на крок вперед, а за кожне пропущене – доведеться відступити назад. Виконали завдання, а час ще лишився? Можна взяти додаткові картки для пояснення. Традиційні обмеженні на пояснення слів – не можна використовувати однокореневі слова та переклад з інших мов.

 

Вгадування персонажів

Один з членів команди витягує з колоди персонажів картку. Не дивлячись, що на ній написано (а це може бути герой фільму чи мультфільму), прикладає картку до лоба так, щоби інші гравці могли прочитати, та намагається вгадати – який же персонаж зазначений. Інші члени команди можуть відповідати – Так, Ні, Частково.

 

Вгадали? Пересуваєте фішку команди на три кроки вперед.

 

 

Правила настільної гри Smile (Смайл) укр.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Smile (Смайл) українською – проста і весела гра для вечірки. Smile (Смайл) укр.. – гра, з простими правилами, в яку можна легко навчити грати будь-якого новачка, та за необхідності – зібрати за ігровим столом справді велику компанію.

 


 

Купить настольную игру Smile (Смайл) укр. в Киеве и с доставкой по Украине легко и быстро в магазине Игродол:

- по телефонам: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайте: кнопка "Купить"; затем открыть Корзину и оформить Ваш заказ.

Характеристики
Тип игры игра в слова, для вечеринки
Возраст 15+
Количество игроков 4-16
Продолжительность игры 30-60 мин.
Язык украинский

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Игра Smile (Смайл) укр. - Видео


, Игры для вечеринок, Украинский, 12-99, 2-6, 6 и больше, Обычная (30-90),