пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Активні ігри

Оберіть підкатегорію

Показано від 1 до 15 з 134 (всього сторінок: 9)

Активні ігри - на свіжому повітрі та рухливі ігри в приміщенні

У розділі з активними іграми ви зможете вибрати кращі ігри для активного відпочинку - дітям, дорослим і для всієї родини.

Щоб ви відпочивали весело і з користю, ми підбираємо в цей розділ різні цікаві і незвичайні гри, в які можна пограти на повітрі навесні, влітку і восени: веселі ігри на вулиці, цікаві ігри для табору, активні ігри на пляжі та на дачі. А ще у нас є оригінальні рухливі ігри в приміщенні!

Активні ігри на свіжому повітрі - на вулиці, на пляжі, в таборі - фото | Ігродол

Ігри на пляжі

Крім повітряних зміїв, які можна запускати на березі моря або річки, ви можете купити й інші ігри для відпочинку на пляжі.

Для гри дітям на пляжі подивіться на чудові вітрильні яхти для дітей.

Ігри на пляжі - дитячі вітрильні яхти в Києві, в Україні - фото | Ігродол

 Діти і дорослі можуть позапускать наш яскравий і барвистий фрісбі. Не знаєте що таке фрісбі? Чудово знаєте! Просто напевно звикли називати по-іншому.

Фрісбі - це літаючий диск або тарілка, яку гравці кидають один одному. У нас ви можете купити фрісбі незвичайного виду - на обруч натягнутий яскравий нейлон. Такий диск фрісбі легко запускається і ловиться, а ще привертає увагу своїм яскравим забарвленням.

У що ще можна пограти на вулиці?

Для гри на природі з відкритим простором підійдуть й інші літаючі ігри - бумеранги, літаки з гумомотором і метальні планери. Всі ці позиції виробляються німецькими компаніями, отже за якість можна не турбуватись.

Бумеранги

Так, вони дійсно літають і дійсно повертаються :)

У нас на сайті ви зможете побачити навчальне відео - як правильно запускати бумеранг, щоб він повертався, а коли ви вирішите купити бумеранг, ми також супроводимо вашу покупку інструкцією - як запускати бумеранг.

Найпопулярніші моделі класичних бумерангів це Пегас - бумеранг зроблений з поліпропілену - і бумеранг Сіріус з авіаційної 8-ми шарової фанери.

Важливо розуміти, що бумеранг - іграшка, яка вимагає обережності. Якщо не бути уважним, бумеранг може прилетіти в голову або боляче вдарити по руці. Тому для маленьких дітей ні в якому разі не радимо купувати справжній бумеранг, а ось м'який дитячий бумеранг з піноматериалу - то що потрібно маленькій дитині!

Ракетниці для дітей і підлітків

Зверніть увагу на такі веселі ігри для дітей як ракетниці - у нас ви знайдете три види ракетниць для дітей різного віку.

Дитяча ручна ракетниця POP Rocket підійде як іграшка для дітей 4 років і навіть молодше.

З ножною ракетницею AIR ROCKET на чекають захоплюючи ігри для дітей 5 років і старше - це відмінна штука, щоб запустити ракету з піноматеріалу на 10-20 метрів.

І нарешті для гри на вулиці для підлітків влітку підійде водна ракетниця AQUA STAR, яка може запустити ракету на висоту до 100 метрів!

Рухливі ігри для дітей в приміщенні

Не всім активним іграм потрібно багато простору. Є у нас і чудові рухливі ігри, в які можна грати і на вулиці, і в приміщенні. Метальний планер Трюкач - іграшка, якою маленька дитина буде грати вдома, а старші діти зможуть побачити всі його сильні якості при запуску на вулиці.

Ігровий набір Catch Ball - захоплююча динамічна іграшка для гри і в приміщенні і на вулиці удвох. А якщо вас більше двох - спробуйте поборотися в Box & Balls!


 

Захоплюючих ігор і активного відпочинку з Ігродолом!