пн-пт 12.00-19.30 (середа - до 19.00), сб 11.00-16.00

Ігри для всієї сім'ї

Показано від 1 до 15 з 274 (всього сторінок: 19)

Ігри для всієї сім'ї

Які бувають настільні ігри для сім'ї?

Цікаві настільні ігри для всієї родини можуть відноситься до самих різних жанрів і використовувати найрізноманітніші механіки. Це можуть бути розвиваючі інтелектуальні ігри для всієї родини за типом вікторин або сімейні економічні ігри з активним обміном ресурсів між гравцями або з грою. Сімейні стратегічні ігри, які передбачають планування дій гравців або прості карткові ігри для всієї родини, в яких кожен хід все змінюється і потрібно вирішувати тактичні завдання - що зробити тут і зараз? - а не планувати свої дії далеко вперед. Це можуть бути сімейні рольові ігри, в яких кожен гравець відповідатиме за окремого персонажа і сімейні кооперативні ігри, в яких всі гравці грають разом проти гри.

Ігри для сім'ї - об'єднують!

Настільні сімейні ігри - вид сімейного дозвілля, який може об'єднати за одним столом представників різних поколінь. Гарна сімейна настільна гра це - гра, яка буде цікава дорослому і зрозуміла дитині. Цьому універсальному правилу відповідають всі кращі сімейні настільні ігри. У них можуть грати дорослі з дорослими, діти з дітьми, і звичайно - дорослі й діти разом. Саме ця властивість дозволяє цікаво проводити час всією сім'єю.

Зазвичай гра для всієї родини не дуже конфліктна і агресивна. Часто для перемоги в ній потрібно не воювати один з одним, а так чи інакше комбінувати ігровими компонентами, щоб виконати переможні умови або набрати більше переможних очок.


Якщо ви хочете купити настільні ігри для всієї родини, але не знаєте з чого почати або сумніваєтеся у виборі - телефонуйте або пишіть. Ми не тільки продаємо, але і самі активно граємо в цікаві сімейні ігри, тому зможемо проконсультувати і порадити вам кращі настільні ігри для сім'ї!


П.С.

Також рекомендуємо вам нашу добірку найкращих настільних ігор для початківців - кожна з них гідна увійти і в топ настільних ігор для сім'ї.


Захоплюючих сімейних ігор і гарного настрою з Ігродолом!