пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Ігри для всієї сім'ї

Показано від 1 до 15 з 393 (всього сторінок: 27)

Ігри для всієї сім'ї

Настільні ігри для сім'ї - об'єднують!

Настільні сімейні ігри - вид сімейного дозвілля, який може об'єднати за одним столом представників різних поколінь. Гарна сімейна настільна гра - це гра, яка буде цікава дорослому і зрозуміла дитині. Цьому універсальному правилу відповідають усі найкращі сімейні настолки. У них можуть грати дорослі з дорослими, діти з дітьми, і звичайно - дорослі та діти разом. Погодьтеся - не завжди те, що цікаво вашій дитині, буде цікаво вам. І навпаки. Тому кожна можливість цікаво проводити час всією сім'єю - чудовий спосіб завоювати довіру один одного!

Переваги сімейних настільних ігор

  • Цікаве спільне дозвілля

Важливо розуміти, що просто подивитися всією сім'єю телевізор або кіно - це не спільне дозвілля. А ось в ході гри ви не просто отримуєте задоволення від процесу, а й активно спілкуєтеся і взаємодієте! Це чудова можливість налагодити контакт з дітьми, а також навчити їх чомусь новому, поспілкуватися в невимушеній ігровій обстановці.

  • Низький рівень конфліктних ситуацій

Зазвичай гра для всієї родини не дуже конфліктна. Як правило, для перемоги в ній не потрібно воювати один з одним. Найчастіше потрібно так чи інакше комбінувати ігрові компоненти, щоб виконати переможні умови або набрати більше переможних очок. А якщо конфлікт все ж таки присутній, то часто він не персоніфікований: наприклад, в грі "Квиток на поїзд" ми й самі не завжди розуміємо, коли і кому заважаємо. Також, часто власний розвиток в таких іграх приносить більший ігровий бонус, ніж можливість перешкодити іншому гравцеві. А в кооперативних іграх взагалі - всі гравці грають спільно проти гри.

  • Прості правила

Правила не перевантажені складною ігровою термінологією, та й сам обсяг правил не позамежний, що дозволяє швидко навчитися грати.

  • Невелика кількість гравців

На відміну від ігор для великих компаній, ці ігри будуть цікаві й захопливі навіть при невеликій кількості учасників - зазвичай це 2-5 гравців.

Які бувають ігри для сім'ї?

Цікаві настільні ігри для всієї родини можуть відноситись до самих різних жанрів і використовувати найрізноманітніші механіки. Це можуть бути розвиваючі інтелектуальні ігри на кшталт вікторин або сімейні економічні ігри з активним обміном ресурсів між гравцями.

Стратегічні ігри, які передбачають глибоке планування дій гравців, або прості карткові ігри, в яких кожен хід все змінюється і потрібно вирішувати тактичні завдання тут і зараз. Це можуть бути рольові ігри, в яких кожен гравець управляє окремим персонажем, і нескладні кооперативні ігри, в яких всі гравці грають разом проти гри.

Як вибрати і де купити настільні ігри для всієї родини?

Звичайно ж, за покупками звертатися варто в інтернет-магазин Ігродол - вибір ігор у нас великий і постійно поповнюється. У нашому каталозі наявні як перевірені часом хіти, так і актуальні новинки.

А найголовніше - у нас є консультанти! Якщо ви ще не знаєте, з чого почати, або сумніваєтеся у виборі, зв'язуйтеся з нами будь-яким зручним для вас способом! Адже ми не тільки продаємо ігри, але і самі активно в них граємо. І тому зможемо проконсультувати і порадити цікаві сімейні ігри в залежності від вашого досвіду, ігрових переваг і складу учасників.

Своє замовлення ви зможете отримати Новою Поштою в будь-якому місті України чи забрати в нашій точці самовивозу в Києві на Подолі (м. "Контрактова Площа").

П.С.

Також рекомендуємо вам нашу добірку найкращих настільних ігор для початківців - кожна з них варта уваги і в якості гри для цікавого сімейного дозвілля, оскільки мають усі необхідні характеристики - нескладні правила, малоконфліктність і можливість грати невеликою кількістю гравців.


Захоплюючих ігор і гарного настрою з Ігродолом!