пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Метальні планери

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Метальні планери з Німеччини (Miniprop)

Уже більше п'яти років діти в Україні запускають метальні планери німецької компанії Miniprop. Особливою популярністю користуються дві моделі цієї компанії - метальний планер felix iq і значно більш габаритний "старший брат" - метальний планер felix iq xl.

На перший погляд здається, що зроблені такі літаки з пінопласту. Це не зовсім так. На відміну від звичайного пінопласту, ці метальні планери мають важливу пружню властивість - при ударі (навіть дуже сильному) вони відскакують немов м'ячик, без шкоди для себе і оточуючих.

Від китайських аналогів, метальні планери з Німеччини відрізняються не тільки розміром, але і тим, що вони дійсно вміють планувати :) Правильна форма крил робить можливим дальній політ навіть при несильному запуску.

Метальні планери феликс ай кью - відмінно підійдуть для гри школярам і навіть дошкільнятам! Втім, якщо ви хочете купити іграшку літак для зовсім маленької дитини рочки на 2-3, то вам напевно підійде маленький метальний планер Stunt Glider (Трюкач) компанії Paul Günther. За розмірами він звичайно поступається китайським планерам з пінопласту, але зате і зламати його дитині буде складно, завдяки м'якому матеріалу, з якого він зроблений