пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Ігри для дітей

Оберіть підкатегорію

Показано від 1 до 15 з 242 (всього сторінок: 17)

Ігри для дітей

Настільна гра для дітей - відмінний подарунок в будь-якому віці!

Приблизно з трьох років дитина входить у вік, коли дитячі настільні ігри поступово стають все більш і більш затребуваним засобом розваги і розвитку. І коли ми говоримо про розвиток, то маємо на увазі не тільки ігри, з якими дитина набуває якісь знання, а й в більш широкому сенсі - маніпуляції з ігровими компонентами розвивають дрібну моторику, виконання ігрових цілей розвиває навички планування, а взаємодія з іншими гравцями розвиває навички спілкування.

Настільні ігри дають дитині уявлення про навколишній світ, допомагають дітям молодшого віку в розвитку уважності, пам'яті, мови і збільшенні словникового запасу. Старші діти за допомогою настільних ігор розвивають соціальні навички, вчаться вирішувати поставлені завдання і долати труднощі, тренують здатність думати і аналізувати.

Звичайно, в різному віці і захоплення будуть різними. Настільні ігри, які ви купували своєму малюкові в 4 роки, вже не завжди будуть цікаві в дошкільному віці. А настільні ігри для підлітків будуть відрізнятися від ігор для молодших школярів.

Які бувають настільні ігри для дітей?

Щоб дитині було цікаво грати, батькам варто вибирати гру разом з малюком. Найкраща дитяча настільна гра може не зацікавити вашу дитину, якщо ви не будете враховувати її інтереси, вподобання і побажання.

Цікаві настільні ігри для дітей це не тільки ігри з кубиком і фішками, так звані ігри-бродилки, коли після кидка кубика гравець повинен пройти на стільки ділянок ігрового поля, скільки випало на кубику. Також це можуть бути різні ігри на уважність і реакцію, ігри на спілкування, дитячі економічні гри. А в дошкільному та молодшому шкільному віці актуальними стають вже і стратегічні ігри та кооперативні настільні ігри, в яких всі гравці грають разом для досягнення спільної перемоги.

Також слід знати, що часто видавництва випускають дитячі варіанти популярних настільних ігор - в яких використовуються спрощені правила, скорочується час гри, але при цьому зберігаються основні ігрові механіки, так що через кілька років ви зможете зіграти зі своєю дитиною на рівних вже і в звичайну версію гри, з якою він зможе легко і швидко освоїться!

Ми можемо запропонувати вам хороші настолки для дітей будь-якого віку, в залежності від кількості гравців, ігрового досвіду і смакових переваг!

У нашому магазині є настільні ігри для хлопчиків і для дівчаток; як для дітей, які тільки починають грати в настільні ігри, так і для тих, хто має ігровий досвід.

Як вибрати і де купити настільні ігри для дітей?

Кілька порад при виборі гри для вашої дитини:

  • Купуйте гру трошки "на виріст". Не бійтеся, якщо в грі є щось, чого ваша дитина ще не вміє або не знає. Якраз освоєння нового і є задача, яку вони розв'язують за допомогою гри.
  • Вибирайте гру, в яку вам і самому було б цікаво грати. Звичайно, багато батьків іноді хочуть, щоб діти взяли гру і залишили їх у спокої) І звичайно, такого ніколи не буде) Хочете ви того чи ні - ви будете час від часу грати разом з дитиною. Так що радимо перетворити цей час не у "виконання батьківського обов'язку", а в приємне проведення часу в колі сім'ї.
  • Давайте дітям можливість програвати. Звичайно, варто піддаватися, але не завжди. Приємно, коли дитина радіє своїй перемозі - це важлива емоція. Але не менш важливим є і вміння програвати, вміння долати негативні емоції від програшу. Якщо дитина в цьому віці в ігровій формі не сформує навичку справлятися зі стресом від поразки, це може стати для неї проблемою вже в дорослому житті, коли будь-яка невдача буде переживатися сильніше і відбирати ресурси, які могли б бути використані для швидкого подолання нової перешкоди. Друга важлива причина час від часу вигравати у дитини - це мотивувати її розвиток. Щоб у неї включився стимул зробити щось краще для досягнення перемоги. Інакше дитині буде важче зрозуміти необхідність додаткових зусиль для досягнення результату - адже вона вже і так може виграти у дорослого!

Замовити настільну гру для дитини можна у нас на сайті, по телефону або в месенджерах. Своє замовлення ви зможете отримати по Новій Пошті в будь-якому місті України чи забрати в нашій точці самовивозу в Києві на Подолі (м. "Контрактова Площа"). Можна розраховуватися готівкові та безготівкові платежі.