пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Ігри вікторини

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)

Які бувають настільні ігри-вікторини?

Настільні ігри-вікторини - напрямок ігор, у яких гравці мають відповідати на запитання. Залежно від тематики та рівня складності, це можуть бути як ігри вікторини для дорослих так і вікторини для дітей. Настільні ігри вікторини для компанії - гарний варіант весело провести час на вечірці, а ігри вікторини для сім'ї - чудова нагода цікаво провести час у родинному колі. Ігри-вікторини дають можливість не тільки продемонструвати свої знання з тієї чи іншої теми, а й дізнатися щось нове! Останнім часом особливою популярністю користуються вікторини про Україну - такі вікторини в ігровій формі допомагають прокачати свої знання про історію, географію, мову та дізнатися багато цікавих фактів про нашу країну.

Де купити настільну гру вікторину?

Настільну гру вікторину купити легко і просто в магазині Ігродол. У нас ви знайдете ігри вікторини різноманітної тематики та різного рівня складності. 

Замовити настільні ігри вікторини онлайн можна у нас на сайті, а також - телефоном або в месенджерах. Своє замовлення ви зможете отримати Новою Поштою в будь-якому місті України або забрати в нашій точці самовивозу в Києві на Подолі (М. "Контрактова Площа", М. "Тараса Шевченка").


Захоплюючих вікторин і гарного настрою з Ігродолом!