пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Всі ігри у Всесвіті Лавкрафта (Міфи Ктулху)

Eldritch Horror EN

0 грн.

0
Показано від 1 до 15 з 15 (всього сторінок: 1)

Всі ігри у Всесвіті Лавкрафта (Міфи Ктулху)

За мотивами творів Говарда Ф. Лавкрафта та його послідовників - інших авторів, які розробляли тематику міфів Ктулху - створено неймовірну кількість фільмів, коміксів, мультфільмів. Адже Лавкрафт вмів складати неповторні історії, сповнені стародавніми легендами, таємними головоломками та описами забутих культів, розповідями про прадавніх богів забутих релігій та секретами інших вимірів. Ці історії утворили величний та моторошний всесвіт, який і сам продавив межі реальності й матеріалізувався у чи не у всіх галузях  масової культури.

Щоб ви й не сумнівались - настільні ігри у всесвіті Лавкрафта не пасуть задніх! 

Чому варто купити настільні ігри Жахи Лавкрафта?

Могло би здатись, що настільні ігри Жахи Лавкрафта купити в Україні в першу чергу прагнуть любителі книг Говарда Ф. Лавкрафта. Проте насправді тематика й атмосфера Міфів Ктулху захоплює навіть тих, хто не читав жодного оповідання, адже самі по собі настільні ігри за Лавкрафтом - це невичерпне джерело адреналіну та захоплюючих пригод. Вони пропонують незабутні переживання під час гри, адже на кону зазвичай стоятиме не просто доля партії, а саме існування нашого світу!

Існує десятки цікавих настолок, в яких ви зможете зустріти богів та персонажів лавкрафтіани, й найцікавіші з них ми відібрали до нашого магазину. Ви зможете обрати настільну гру за Міфами Лавкрафта на свій смак - залежно від ігрових механік, яким надаєте перевагу, кількості гравців, рівня складності та тривалості партії.

В інтернет-магазині Ігродол ви зможете замовити настільні ігри Жахи Лавкрафта з доставкою в будь-яку точку України!