пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Ігри для двох

Показано від 1 до 15 з 232 (всього сторінок: 16)

Ігри для двох

Настільні ігри для двох

Сучасні настільні ігри як правило мають режим гри на двох гравців, і деякі настолки дійсно добре себе проявляють в такому форматі, проте далеко не кожна гра підходить для гри удвох.

Тому в даному розділі ми зібрали цікаві ігри, в які не просто можна грати удвох, а для яких такий режим гри є основним або навіть єдино можливим.

Настільні ігри для двох гравців також іноді називають - дуельні. І, як правило, таке визначення є вірним. Оскільки починаючи з шахів - найвідомішої настільної гри на двох - в таких іграх ми маємо справу з прямим протистоянням двох суперників. Де ще як не в шахах можна зустріти справжню дуель задумів, стратегій і психології?

Настолкі на двох часто мають й іншу характеристику, яка властива шахам - серед них, досить великий відсоток абстрактних ігор.

Втім, якщо вашому настільному хобі вже не перший день, то ви напевно знаєте, що серед сучасних ігор в достатку представлені як зовсім не абстрактні, (а дуже навіть тематичні та атмосферні настолки для двох), так і далеко не завжди це буде гра з відкритим протистоянням. Так, наприклад, серед настільних рольових ігор на двох ви обов'язково зустрінете і кооперативні, в яких обидва гравці будуть спільно боротися за перемогу проти гри.

Найкращі настільні ігри для двох 2021

А ось і наш топ настільних ігор на двох:

5 в 1 (5 in 1) - шахи, шашки, нарди - завжди актуальна класика в одному наборі.

Абалон (Abalone) - абстрактна настільна стратегія для двох гравців, в якій пересуваючи по ігровому полю кульки свого кольору, потрібно піймати в пастку і виштовхати за межі поля кульки супротивника. Оскільки ходити можна в різних напрямках - ситуація на полі може зміниться кардинально вже в наступному ході, тому доводиться прораховувати різні варіанти. Чудовий варіант для тих, хто любить логічні настільні ігри на двох, але не хоче розігрувати довгу партію в шахи.

Кварто (Quarto!) - абстрактна гра на логіку та уважність на основі хрестиків-нуликів. Втім від хрестиків та нуликів залишилася тільки необхідність виставити фігури в ряд (за однією з восьми ознак!), а ще - дуже прості правила. У всьому іншому це вже зовсім інша гра - вона перестала бути примітивною і часом змушує гарненько подумати, перш ніж походити, навіть самого досвідченого гравця.

Гра Окія може посперечатися з Кварто за право називатися найцікавішою і простою грою з механікою виставлення в ряд, але при цьому має і ще одніу важливу властивість - вона дуже компактна. Так що цю настолку для двох в дорогу можна взяти дуже легко!

Печворк (Patchwork) - одна з найкращих сімейних логічних ігор на двох гравців, в якій доведеться мати справу з тетрісоподібними детальками-клаптиками і змагатися у збиранні гудзиків.

KLASK (Класк) - незвичайна і дуже азартна рухлива гра на спритність і реакцію, в якій будемо намагатися за допомогою магнітного страйкера забити кульку в лунку суперника.

Зоряні імперіі (RU) - а це карткова гра на двох гравців з механікою колодобудування - гравці будуть розбудовувати свої галактичні імперії, докуповуючи нові й сильніші карти в свою колоду, щоб використовувати їх для атак противника.

Цікавою особливістю цієї гри є можливість її масштабувати на більшу кількість гравців простим об'єднанням колод: одна гра - для двох гравців, якщо змішати карти з двох ігор - можна грати втрьох і вчотирьох, а якщо об'єднати три екземпляри гри, то можна розгорнути всегалактичну карткову баталію відразу на шість гравців! У даній серії вийшло кілька доповнень і самостійних ігор, які можна замішувати один з одним і створювати найрізноманітніші зіркові армади!

Жах Аркгема Карткова Гра (UA) 

Ужас Аркхэма карточная игра (RU)

А ця рольова гра для двох - той самий випадок, коли два гравці не протистоять один одному, а спільними зусиллями намагаються перемогти в грі. Як і попередню гру нашого списку, картковий Аркхем можна масштабувати на більшу кількість гравців - купуємо дві гри і граємо вчотирьох. (Однак, повинні вас попередити, що краще в цю гру все ж грати удвох - саме в такому режимі найкраще розкриваються її сильні сторони.)

Песня льоду і вогню: Стартовий набір - Старкі проти Ланністерів (рус.) - для любителів варгеймів ми приберегли цю дуельну стратегію. Це тактична військова гра, заснована на циклі романів Джорджа Мартіна, в якій ви вступите у Війну П'яти Королів, і стаєте полководцями двох великих армій.

Туманний острів - а це хрестики-нулики з персонажами! У грі будемо намагатися виставляти в ряд жетони свого кольору, ось тільки крім кольору різні жетони-персонажі будуть мати ще й додаткові властивості, які буде впливати на підрахунок очок. Різні рівні складності дозволяють грати як з дітьми, так і з більш досвідченими гравцями.

Як вибрати і де купити настільні ігри на двох?

В інтернет-магазин Ігродол ви знайдете великий вибір цікавих настільних ігор для двох. Ми уважно відстежуємо інформацію по новинках і намагаємося оперативно додавати їх у наш асортимент - так, що в нашому каталозі є і перевірені часом хіти, й актуальні новинки.

Замовити настільну гру для двох гравців можна у нас на сайті, по телефону або в месенджерах. Своє замовлення ви зможете отримати з відправкою Новою Поштою в будь-якому місті України чи забрати в нашій точці самовивозу в Києві на Подолі (м. "Контрактова Площа"). До оплати приймаємо готівкові та безготівкові платежі.