пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Ігри для компанії

Показано від 1 до 15 з 340 (всього сторінок: 23)

Ігри для компанії

Що таке настільна гра для компанії?

З кожним роком все частіше різні свята nf зустрічі друзів супроводжуються не тільки спільними застіллями, але і різноманітними розвагами на різний смак - караоке, конкурси, квести і... так! - настільні ігри для компанії тут дуже доречні! Не дарма їх ще називають настільні ігри для вечірок чи патігейми (від англійської party – вечірка, game – гра, відповідно party games – ігри для вечірок чи колективні ігри).

Місце визначає і характер таких ігор. Як правило, це веселі ігри з простими правилами та розраховані на велику кількість гравців – щоб можна було зайняти всіх гостей.

Втім, дотримання всіх ознак не є обов'язковим. З рівним успіхом це можуть бути не тільки настільні ігри для великої компанії, але й настолки для компанії невеликої на 3-4 гравці.

А ось що дійсно важливо - правила таких ігор повинні бути простими і зрозумілими, щоб можна було легко підключити до гри людину, яка раніше в неї ніколи не грала.

І чим більше людей – тим простіше мають бути правила. Якщо правила гри для невеликої компанії друзів можна пояснювати хвилин 10-15, то для великої та галасливої ​​компанії гостей гри потрібно підбирати такі, щоб правила можна було легко розповісти за хвилину-дві, максимум – п'ять хвилин. Інакше гості встигнуть занудьгувати так і не почавши грати)

У нашому магазині ви знайдете різні види та жанри ігор цього напряму.

Які бувають настільні ігри для компанії?

Як вибрати та де купити настільні ігри для компанії?

В інтернет-магазин Ігродол ви знайдете гарний вибір у категорії настільних ігор для компанії. Ми стежимо за інформацією про новинки і намагаємось оперативно додавати їх до нашого асортименту - так, що в нашому каталозі є і перевірені часом хіти, і актуальні новинки.

Замовити настільні ігри для вечірки, корпоративу або компанії дітей можна у нас на сайті, телефом або в месенджерах. Своє замовлення ви зможете отримати Новою Поштою в будь-якому місті України або забрати в нашій точці самовивозу на Подолі (м. "Контрактова Площа"). Приймаємо до оплати готівкові та безготівкові платежі.