пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Конструктори

Оберіть підкатегорію

Показано від 1 до 15 з 98 (всього сторінок: 7)

Конструктори для дітей і для дорослих

Перші іграшки конструктори для дітей з'явилися і увійшли в ужиток відносно недавно - в кінці 19 століття. А сьогодні без якого-небудь конструктора складно уявити дитячу кімнату з іграшками.

І це не дивно, адже дитячі конструктори це універсальне навчальний посібник, який розвиває дрібну моторику і мислення, тренує пам'ять і стимулює фантазію, а також бере участь у формуванні безлічі інших навичок, без яких дитині буде складно обійтися в майбутньому.

Багато досліджень підтверджують зв'язок розвитку рук із розвитком мозку - у дітей з високим рівнем розвитку дрібної моторики відзначається і більш високий рівень логічних міркувань, краще розвинені пам'ять і увага.

Конструктори для дітей - чудово справляються із завданням всебічного розвитку як маленької дитини, так і дітей старшого віку, підлітків і навіть дорослих - у міру дорослішання з'являються нові завдання, які можна вирішувати за допомогою конструктора.

Сучасні дитячі іграшки конструктори це безмежний простір можливостей. У магазині Ігродол ми робимо акцент на конструктори, які розвивають творчий потенціал дитини. Ви зможете підібрати і купити конструктор для дітей, який сприяє розвитку фантазії або логічного мислення. Ми зібрали в нашому інтернет магазині конструктори кращих брендів, найцікавіші і незвичайні конструктори, які існують на сьогоднішній день!

Конструктор zolo - яскраві фарби і незвичайні форми!

Zolo - конструктор для розвитку уяви і фантазії вашої дитини, відмінний спосіб розкрити його творчий потенціал.

Кожен конструктор золо - це набір деталей різної форми, кольору і фактури. Фішка цього конструктора в "неправильних", "пластилінових" формах цих деталей.

Творчий констркутор для дітей - фото | Ігродол

Поєднуючи деталі конструктора zolo між собою, дитина виробляє найнеймовірніших істот, які схожі на мультяшних героїв або на виліплені з пластиліну фігурки. Власне в цьому і полягає основний сенс - дитина не відтворює готові схеми, а вигадує різні фантастичні істоти, з якими ви разом потім зможете пограти - придумати історію (Хто це? Як його звуть? Де живе і що їсть?) Або замалювати.

креативний конструтор для дітей - фото 2 | Ігродол
А ще золо - конструктор, з яким весело і цікаво грати в угадайку, коли дитина або хтось інший з членів сім'ї створює якогось персонажа (з мультика, кіно або когось із знайомих), а інші намагаються вгадати - хто ж це? :)

Zolo - американський бренд, який відомий в першу чергу своєю лінійкою творчих конструкторів із серії Creative - усі набори цієї серії можна поєднувати між собою.

Також з цими наборами можна поєднувати й інші креативні конструктори zolo, купити які можна в Україні, з серії з динозаврами або кістками - комбінуючи їх між собою в найфантастичніші варіанти!

Яскраві деталі конструктора Золо привернуть увагу дитини вже в ранньому віці. Однак цей конструктор для дітей 2-3 років все ж ранувато - дитина ще не зможе повноцінно грати з ним і щось створювати. А ось як розвиваючий конструктор для хлопчика або дівчинки 5 років і більше - Золо дуже доречний і зможе повноцінно задіяти здібності вашої дитини.

(По секрету для батьків: конструктор золо купити можна і для дорослого - є навіть спеціальний набір - конструктор для дорослих Zolo Blanco)

Конструктор на присосках squigz - можна зліпити все що завгодно!

Силіконовий конструктор squigz - набір з деталей різних форм з присосками, які можна ліпити одна до одної або до будь-якої гладкої поверхні. Fat Brain Toys - американський бренд, який виробляє дитячий конструктор на липучках squigz - працює в преміум сегменті товарів для дітей, тому американський конструктор з присосок можна сміливо давати грати дітям - відмінність від китайських аналогів в якості і безпейф матеріалу.

американський конструктор на присосках squigz - фото | Ігродол

В першу чергу конструктор з присосками серії squigz розрахований для дітей 5 років, для дітей 6 років і більше - в цьому віці дитина зможе відмовити і створювати за допомогою деталей конструктора різні об'єкти. Однак, конструктор squigz буде становити інтерес і для дитини 2 або 3 років. Цей конструктор з великими деталями маленька дитина зможе ліпити на стінки ванни або гризти. Конструктор присоски купити можна і для зовсім малюків від півроку - втім, тут підійде не будь-який набір, а брязкальце-присоска pipSquigz.

А ще дитячий липучий конструктор сквігс можна також використовувати для розвитку вправності й  окоміру: частина деталей цілком можна метати як дротики - вони відмінно прилипають до гладкої поверхні!

Розвиваючий конструктор Hape Quadrilla - будуємо трек лабіринт для кульок!

Конструктор Quadrilla - це серія дерев'яних конструкторів німецької компанії Hape.

Як і інші розвиваючі дерев'яні іграшки hape, конструктор лабіринт з кульками - це висока якість компонентів і безпечні матеріали. За допомогою дерев'яних блоків і дерев'яних відрізків дороги, дитина буде конструювати гірку-лабіринт, якою потім можна запускати безліч скляних кульок.

Конструктор з кульками hape, дитина буде спочатку збирати за прикладами наведеними в інструкції, а потім зможе конструювати і власні варіанти лабіринту.

Кульковий лабіринт hape порадує дизайном і грунтовністю - у вас не буде відчуття хисткості конструкції, яке виникає від кулькових трас інших виробників. Самі ж скляні кульки красиво котяться і радують дитини.

кулькова траса hape marbl run фото | Ігродол

Вікові обмеження зрозумілі - це конструктор від 3 років, або коли ви впевнені, що ваша дитина перестала тягнути до рота дрібні предмети. Повноцінно будівництвом кулькових лабіринтів можна займатися років з трьох-чотирьох, тренувати свої інженерні здібності і просторове сприйняття можна досить довго - дерев'яний конструктор з кульками буде цікавий і дошкільнятам і молодшим школярам. Конструктор лабіринт з кульками купити можна дитині і в 10 років - в цьому віці діти так само із задоволенням будуватимуть кулькові траси використовуючи конструктор Марбл

Конструктор Zometool - науковий конструктор для тривимірного моделювання

Zometool - німецький конструктор для дітей і для дорослих.

Zometool - конструктор, який складається з контактних штирів різної довжини і сполучних вузлів. За допомогою деталей конструктора Zometool можна моделювати різні тривимірні об'єкти.

науковий конструктор Zometool - фото | Ігродол
Фішка конструктора в тому, що з'єднувати деталі конструктора між собою можна під різними кутами, домагаючись більшої точності. Не дивно, що він добре зарекомендував себе не тільки як конструктор для гри дітям, а й в якості навчального посібника і проектування інженерних конструкцій.

німецький конструктор зомтул - фото | Ігродол


Конструктори - ціна

Конструктор - іграшка, яку можна збирати, розбирати і знову збирати, але вже по-іншому. І це здорово подовжує інтерес дитини до гри з конструктором.

Тому купити конструктор завжди виявиться дешевше, ніж купити на таку ж суму, наприклад, іграшку на радіоуправлінні, яка швидше набридне або зламається. У той час як втрата або поломка частини деталей для конструктора, як правило не критична.

Ви можете не тільки купити конструктор в нашому інтернет магазині, але і зайти в шоурум в Києві на Подолі, щоб спробувати різні конструктори - потримати в руках і спробувати щось зібрати і зрозуміти - чи підходить вам ця іграшка чи ні.


Тепер ви знаєте де можна купити конструктор дитині і дорослому - звичайно, в Ігродоле! :)