пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Детективні настільні ігри та квести

Показано від 1 до 15 з 131 (всього сторінок: 9)

З кожним роком дедалі популярнішим стає такий жанр настільних ігор, як детективні настільні ігри, а також ті, що мають з ними багато спільного, - настільні ігри-квести. Одна з ключових властивостей настільного хобі - живе спілкування гравців - у детективних іграх представлена максимально яскраво. 

Зі свого боку видавництва намагаються задовольнити зростаючий попит дедалі різноманітнішою пропозицією.

Що таке детективна настільна гра?

Детективна настільна гра має кілька характерних властивостей.

По-перше, у такій грі ми маємо справу з розслідуванням якоїсь загадки - злочину чи просто таємничої події.

По-друге, гравці не змагаються один з одним, а діють разом і намагаються виграти у гри.

По-третє, суттєва частина ігрових дій полягає у спілкуванні гравців один з одним, обговоренні версій і подальших дій. 

У квестах часто нам треба також вирішувати різні логічні головоломки та загадки.

Дуже часто настільна гра детектив і гра квест пропонує гравцям виступати від імені ігрових персонажів, а саме розслідування зав'язане на захопливий сюжет, що дає змогу максимально вжитися в ігровий світ і додає грі емоцій та азарту - адже ми не просто розв'язуємо якусь абстрактну головоломку, а шукаємо злочинця, намагаємося вижити або навіть рятуємо весь світ!

Які бувають настільні детективні ігри?

Настільні детективні ігри дуже різноманітні як за рівнем складності, так і за тематикою. Це можуть бути ігри з мінімумом формальних правил, у яких основна дія полягає саме в обговоренні розслідування. У такі ігри можна грати і без якоїсь підготовки - наприклад, на вечірці, легко підключаючи до гри навіть тих, хто ніколи раніше взагалі не грав у настолки. 

А можуть бути і представниками іншої крайності - хардкорні детективні стратегії з безліччю параметрів персонажів, різноманітними ресурсами і численними правилами. Але і в цьому випадку спільне обговорення ходу гри - є обов'язковою складовою будь-якої партії.

У вузькому значенні настільні детективні ігри це - ігри, в яких відбувається саме розслідування якогось злочину. Однак у ширшому сенсі до них відносять також й інші - в яких гравці спільними зусиллями розгадують загадки в ігровому світі.

Часто гра складається із серії сюжетно пов'язаних справ, у яких кожну партію ви не лише проводите окреме розслідування, а й частина інформації чи ваших досягнень стане в пригоді і в подальших розслідуваннях.

Існують також ігри, в які можна грати багато разів. Як правило, детективна складова в них хоч і присутня, але не так яскраво виражена - нам, як і раніше, треба шукати докази і спільно обговорювати подальші дії. Але зазвичай важливо не зрозуміти, хто злочинець і лиходій або розгадати загадку - основний акцент у таких іграх робиться саме на процесі боротьби з уже відомим антогоністом. Наприклад, класичну настільну гру Жах Аркхема, теж можна віднести до детективних саме за цим принципом - гравці діють від імені детективів і обговорюють свої дії. Однак, гравці загалом здогадуються з ким мають справу) питання в іншому - як розібратися з цим прадавным злом)

Як вибрати і де купити детективну настільну гру?

Детективну настільну гру купити легко і швидко в магазині Ігродол. У нас ви знайдете детективні ігри та квести різноманітної тематики і різного рівня складності. Під час вибору насамперед варто орієнтуватися саме на рівень складності, а вже потім на тематику. 

Також важливо не забувати про тривалість партії: на деякі розслідування може знадобитися і 3-4 години - це може бути дуже яскравою та незабутньою ігровою сесією, якщо у вас достатньо часу. Але якщо у вас на гру було заплановано годину-півтори - варто обрати щось коротше, наприклад, Шерлок: Останній шанс (Sherlock: Last Call) або іншу гру із серії Шерлок.

Часто такі настільні ігри одноразові - ви проводите розслідування і наприкінці маєте відповісти на запитання відповідно до знайдених під час партії доказів та отриманої інформації. Зазвичай вдруге одна й та сама компанія грати не зможе - адже ви вже знатимете, що "вбивця - садівник") Утім, як правило, і купити такі настільні детективні ігри можна недорого, а задоволення ви отримаєте точно не менше, ніж від походу в кіно.

Якщо ви ще не грали в ігри цього жанру і не знаєте, на чому зупинитися - звертайтеся до нас: проконсультуємо і допоможемо вибрати хорошу настільну гру детектив для вас і вашої компанії!

Замовити настільну детективну гру можна у нас на сайті, телефоном або в месенджерах. Своє замовлення ви зможете отримати Новою Поштою в будь-якому місті України або забрати в нашій точці самовивозу в Києві на Подолі (М. "Контрактова Площа", М. "Тараса Шевченка").


Захоплюючих розслідувань і гарного настрою з Ігродолом!