пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Пілотажні повітряні змії

Показано від 1 до 15 з 20 (всього сторінок: 2)

Керовані (трюкові або пілотажні) повітряні змії

Підліткам та дорослим любителям активного відпочинку на свіжому повітрі рекомендуємо звернути увагу на трюкові змії.

Як зрозуміло з назви - такими повітряними зміями можна управляти, здійснюючи ними повітряні трюки. Пілотажні повітряні змії (кайти), купити які можна в нашому магазині, мають дві стропи. Під час запуску пілотажний кайт знаходиться в постійній динаміці, так що вам потрібно постійно ним управляти.

Керовані повітряні змії - каркасні і безкаркасні

Парус перших зазвичай має форму дельти і натягується на каркас зі скловолокна. Такими каркасними повітряними зміями ви зможете здійснювати різні повітряні трюки, звідси і назва - трюкові повітряні змії.

Безкаркасні пілотажні кайти не призначені для виконання повітряних трюків - навколо своєї осі їх не розвернеш. Цінність таких повітряних зміїв в іншому - за допомогою них ви вчитеся реагувати на зміну сили та напряму вітру. Коли кайт пілотажний почне легко вас слухатися, ви зможете використовувати отриманий досвід при заняттях кайтінгом.

Що таке кайтинг?

Кайтінг - узагальнююча назва для всіх видів спорту пов'язаних з катанням на дошці - по воді або снігу - за допомогою кайта-парашута.

Щоб запускати повітряних зміїв, вам потрібно всього дві речі - вітер і досить вільного місця. І якщо для дитячих повітряних зміїв місце можна знайти і в місті, то пілотажнікі краще запускати на більш відкритому просторі, що добре продувається. Отже взяти такого змія на відпочинок - в гори або на море - відмінна ідея!