пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Дитячі повітряні змії

Показано від 1 до 15 з 40 (всього сторінок: 3)

Дитячі повітряні змії

У нашому магазині ви можете купити якісні німецькі повітряні змії. В першу чергу, вибираючи літаючі змії для дитини, батьки дивляться на зовнішній вигляд - що намальовано на ньому. І на перший погляд здається, що немає ніякої різниці між повітряним змієм з нашого магазину і китайським повітряним змієм в переході або супермаркеті. Справедливо це тільки, якщо запускати повітряного змія ви не збираєтеся :)

Повітряні змії для дітей німецької компанії Paul Guenther, купити які можна у нас, відрізняють простота збирання та запуску, а також гарні льотні характеристики. І ще один важливий факт: повітряні змії Paul Guenther - це надійні і безпечні матеріали, з яких вони зроблені.

Саме тому - легко зібрати, класно літає, безпечні матеріали - наші повітряні змії це оптимальний вибір для гри дітям на свіжому повітрі!

З чого зроблений парус повітряного змія

Перед тим як купити повітряного змія, зверніть увагу на матеріал, з якого зроблений парус.

Дитячий повітряний змій - це однолеерний змій (повітряні змії з однією стропою), з парусом з міцної плівки або нейлону. І плівкові і тканинні змії літають чудово. При цьому другі виграють в міцності парусу. Це, звичайно, не означає, що плівковий летючий змій у вас відразу порветься, але все ж варто мати на увазі, що він більш чутливий до зачепів за дерева та різких ударів об землю.

Серед летючих зміїв з тканинними парусами, слід окремо згадати про зміїв з ріпстоп поліестеру.

Ripstop polyester - це дуже міцна тканина, яка має комбіновану структуру плетіння з армованої пряжею, що проходить перехресно через основу на однаковій відстані.

Підсилюють волокна більші в обсязі. Тому на вітрилі з ріпстоп поліестру можна побачити характерний візерунок у клітинку.

Повітряні змії з ріпстоп поліестру відмінно літають, стійкі до пошкоджень і вигоряння на сонці - зверніть на них увагу в першу чергу, якщо вибираєте повітряного змія не на один сезон.


Дитячі повітряні змії в Києві і Україні - фото, купити | Ігродол


Захоплюючих ігор на свіжому повітрі!