пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Рольові настільні ігри

Показано від 1 до 15 з 52 (всього сторінок: 4)

Рольові настільні ігри

Що таке настільні рольові ігри?

Настільні рольові ігри (НРІ) - особливий жанр настільних ігор, в якому гравці створюють персонажів, згідно з правилами тієї чи іншої ігрової системи, і в ході гри усно описують дії своїх персонажів.

Рольові настільні ігри це не просто настільні рпг ігри. Характерною особливістю НРІ також є участь у грі ведучого (або майстра, також - ГМ, від Game Master, а в системах D&D - ДМ, від Dungeon Master). Ведучий, як правило, сам не веде свого персонажа, але є посередником між ігровим світом та іншими гравцями. Гейм Майстер придумує пригоди для гравців, описує гравцям ситуацію, в якій опинилися їхні персонажі, і зміни ситуації в результаті їх дій.

Рольові настільні ігри в сучасному розумінні з'явилися в 70-х роках минулого століття і на сьогоднішній день це досить великий і багатогранний сегмент, тут і настільні рольові ігри для початківців та настільні рольові системи для досвідчених гравців. Рольові системи можуть похвалитися найрізноманітнішою тематикою - фентезійне середньовіччя і стімпанк, містика і космічна фантастика - є з чого вибрати на будь-який смак.

Не рідкість, коли збираючись у постійній компанії, гравці можуть вводити в гру "домашні правила" (хоумрули) і часом на такий хоумрульной основі може з'явитися самостійна настільна рольова гра.

У нашому інтернет магазині ви можете придбати настільні рольові ігри російською, а також аксесуари до них - ігрові поля, ширми ведучого, набори кубиків, набори мініатюр і різноманітний довідковий матеріал по створенню персонажів та на тему законів ігрового світу.