пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Конструктори Binabo

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)

Розвиваючі конструктори Binabo

Конструктори Binabo - набори однакових за формою деталей, які можна з'єднувати між собою і створювати різні предмети для активних ігор - великий футбольний або волейбольний м'яч, м'ячики для жонглювання, метальні диски, кеглі, баскетбольну корзину, різні пастки для м'ячів та інші іграшки.

Конструктори Бінабо розвивають дрібну моторику, креативність вашої дитини і наповнюють дитячу кімнату безпечними іграшками та аксесуарами.


Іграшки та речі зроблені з Binabo - фото

Binabo - конструктори, які будуть цікаві в першу чергу дітям, але не тільки їм! Підлітки і дорослі також можуть реалізувати власні ідеї за допомогою серії конструкторів Бінабо.

За допомогою конструкторів Binabo ви зможете покреативити й створити не тільки іграшку, але і щось корисне і цікаве для будинку - абажур, вазон чи кошик.

Еко-Конструктори Бінабо - надійно та безпечно

Конструктори Бінабо виробляються з Arboblend® - спеціального біоматеріалу, який складається з цукру і деревних волокон і на 100% натуральний. Такий матеріал дуже міцний, він гнучкий, а ще - не містить токсинів і цілком підходить для використання як в приміщенні, так і на вулиці.

Компоненти для конструкторів Binabo і упаковка повністю виробляються в Німеччині.

Все що ви хотіли знати про конструкторах Binabo

Як грати конструктором Бінабо?

Наприклад, ви можете з'єднати фішки разом, щоб сформувати кулю. Це може бути велика куля-м'яч, яким можна грати в футбол чи волейбол. А може це буде кілька маленьких кульок для жонглювання? Ви зможете грати ними як зі звичайним м'ячем, бити, жонглювати, кидати і ловити!

Ви можете створювати кулі різних форм і розмірів, наприклад, з 12, 24, 30, 36 або 60 і 240 фішок.

Наскільки міцні іграшки з Binabo?

Спеціальний механізм засувки надає об'єктам, що побудовані з Бінабо, хорошу міцність і пружність. Наприклад, створеними кулями можна грати, бити ногою. Щоб розібрати виріб, треба натиснути з'єднання в зворотну сторону.

З чого зроблені конструктори Binabo?

Конструктори Binabo зроблені з біопластика Arboblend®. Цей матеріал був розроблений в Інституті імені Фраунгофера і в даний час виробляється компанією Tecnaro в Німеччині. Основний компонент біоматеріалу - цукор з додаванням деревних волокон. Цей матеріал на 100% натуральний і не містить шкідливих речовин. Барвники також повністю органічні. Іграшки та речі зроблені за допомогою конструкторів Binabo абсолютно безпечні для вашої родини!

Чи справді деталі конструкторів Binabo не ламаються?

При звичайному використанні іграшку практично неможливо "вбити". Біопластик, з якого роблять конструктори Binabo, надзвичайно зносостійкий і може витримувати сильні динамічні навантаження. Ви можете гнути фішки конструктора і на відміну від звичайного пластику, не з'являється побіління в місці згину. Втім, при довгому статичному впливі фішка може бути пошкоджена, тому рекомендуємо вам час від часу розбирати вироби та робити щось нове.

Для якого віку підходять конструктори Бінабо?

Навіть найменші дітки зможуть грати з конструкторами Бінабо - наприклад, якщо ви зробите для свого малюка простеньке брязкальце - кулька в кулі. Починати ж повноцінне конструювання з конструкторами  серії Бінабі діти зможуть починаючи з віку 5-6 років. У цьому віці у них вже буде досить сил, щоб навчитися з'єднувати деталі і почнуть з'являтися ідеї, які захочеться втілити! Підлітків і дорослих може зацікавити чорно-білий варіант конструктора Бінабо, розрахований на більш дорослу аудиторію.

Як навчитися збирати конструктори Бінабо?

У кожному наборі серії конструкторів Бінабі ви знайдете докладні покрокові інструкції на ряд виробів, а також фото з ідеями. Також ви зможете подивитися навчальні відео-ролики в Youtube. Наприклад:


Як почистити деталі конструктора Binabo?

Конструктори Binabo можна мити в посудомийній і пральній машині при температурі до 90 градусів. Потрібно використовувати неагресивні миючі засоби.

Важливо!

В разі машинного прання  деталі Binabo не можна завантажувати насипом. Потрібно нанизати деталі на мотузку або укласти в мішечок для прання!

Захоплюючих ігор з конструкторами Binabo і гарного настрою з Ігродолом!