пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Ігри для дорослих 18+

Оберіть підкатегорію

Показано від 1 до 15 з 62 (всього сторінок: 5)

Ігри для дорослих 18+

Які бувають настільні ігри для дорослих (18+)?

Часто, коли говоримо про дорослі настільні ігри, ми маємо на увазі складність правил - щоб розібратися в грі, дитині може не вистачити терпіння або знань. Але серед настільних ігор для дорослих завжди в окрему категорію виділялися ігри 18+

Зазвичай правила таких ігор не становлять якихось особливих складнощів. Але ось тематика або ігровий процес в них передбачає участь повнолітніх гравців. Такі настільні ігри для дорослих можуть містити досить відверту тематику або ілюстративний матеріал, вимагати виконання завдань з сексуальним підтекстом або супроводжуватися застільними посиденьками з вживанням алкоголю, і це, звичайно ж, вже зовсім недитячі настільні ігри.

Дорослі настільні ігри можна також умовно розділити на дві категорії:

  • настільні ігри для двох 18+
  • настільні ігри для компанії 18+


Іграм з першої категорії властивий сексуальний підтекст різного ступеня відвертості - від легкого еротичного флеру до відвертих завдань і дій. Такі ігри можуть підійти для пар, які знаходяться тільки на початковому етапі знайомства і в ігровій формі можуть ближче пізнати один одного. І тим більше такі настільні ігри для двох дорослих 18+ будуть доречні в житті  пари, що вже сформувалася, яка не один рік живе разом - щоб внести у відносини щось нове і збуджуюче.

Що ж стосується ігор для компанії дорослих 18+, то тут віковий ценз підтримується не тільки еротичними двозначностями, а й іншими прийнятними для дорослої людини складовими - чорний або вульгарний гумор, алкогольними "покараннями" за невиконане завдання й іншими витівками, які за інших обставинах були б сприйняті як моветон, але в форматі гри і загальної розкутості, виявляються цілком припустимі й більш того - приносять необхідне психологічне розвантаження шляхом відіграшу різних табуйованих тем.

Найкращі настільні ігри для двох дорослих

Серед дорослих настільних ігор для двох потрібно відзначити такі:

Love Фанты: Romantic - захоплююча романтична пригода для закоханої пари, що збуджує уяву. Гравці будуть по черзі тягнути карти-фанти і виконувати зазначені на них завдання.

Love Фанты: 69 или Игры в постели - на вас чекають 60 різних романтичних й еротичних завдань різного рівня відвертості і складності; вишукані інтимні методики і техніки, цікаві пози, а також рольові ігри, що збуджують уяву.

Правда або Дія: Камасутра (рус./укр.) - гра в якій гравці по черзі будуть тягнути картки із завданням або відвертим питанням. Якщо обрати - Правда - ви дізнаєтеся таємні бажання, переваги, погляди вашого партнера. А якщо обрати - Дія - ви зможете втілити в життя найпотаємніші сексуальні фантазії або спробувати щось нове для вас.

Найкращі настільні ігри для дорослої компанії

А ось і наш топ настільних ігор для дорослої компанії:

Карты Конфликту - дуже весела гра з чорним, вульгарним і неполіткоректним гумором.

Градус UA - гра, в якій гравці буде трохи випивати і виконувати різні завдання - різного рівня складності і пікантності - в залежності від кількості випитого :)

Правда або Дія: для Веселої Компанії (укр./рус.) - весела і пустотлива гра для компанії, в якій гравці по черзі будуть тягнути картки із завданням або каверзними питаннями.

Як вибрати і де купити настільні ігри для дорослих?

В інтернет-магазин Ігродол ви знайдете великий вибір в категорії настільних ігор для дорослих. Ми уважно відстежуємо інформацію по новинках і намагаємося оперативно додавати їх у наш асортимент - так, що в нашому каталозі є і перевірені часом хіти, і актуальні новинки.

Замовити ігри 18+ можна у нас на сайті, телефоном або в месенджерах. Своє замовлення ви зможете отримати Новою Поштою в будь-якому місті України чи забрати в нашій точці самовивозу в Києві на Подолі (м. "Контрактова Площа"). До оплати приймаємо готівкові та безготівкові платежі.