пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Ігротеки в Києві

***

ВАЖЛИВО!

Ігротеки тимчасово не проводяться!

***

А ви знаєте, що клуб «23» і магазин «Ігродол» щосереди проводять ігротеки на Подолі? А те що Ви можете прийти, абсолютно вільно, пограти в настолки і добре провести час? Ну, тепер-то вже точно знаєте! :)


Отже, щосереди о 19.00 ми закриваємо наш затишний магазинчик, беремо кілька величезних сумок з іграми і прямуємо до Пузатої Хати, щоб разом з вами пограти у що-небудь цікаве.

Де пограти в настільні ігри на Подолі - ігротеки на Подолі | Ігродол


Ігротеки проводяться безкоштовно.

Та ви можете кинути якісь грошики до клубної скарбнички. Зіюрані кошти будуть використовуватися на поповнення клубного фонду настолок.


Час: з 19.00 до 23.00 по середах.

Місце: Пузата Хата на Подолі. Контрактова пл. 2/1 (початок вул. Сагайдачного).

Збираємося на третьому поверсі.Хто до нас приходить?

Наша звичайна аудиторія - молодіжно-доросла. Та попри те, що ігротеки не дитячі, але з дітьми років з 7-10 вже цілком можна приходити - настолки для гри з дітьми такого віку у нас напевно знайдуться!

У що граємо?

А ось вам статистика ігротек.

Список клубних ігор дивіться тут.

З усього цього беремо багато, але не всі. Тому, якщо є бажання пограти в щось конкретне - повідомте нам ваші побажання будь-яким зручним для вас способом - особистим повідомленням на сторінці в ФБ, на мило (info@igrodol.com.ua), або за телефонами:

(097) 643-82-73,

(063) 469-58-78

(050) 209-08-08 (viber)
 

А якщо раптом ви вирішите не тільки пограти, але і щось купити - хай буде вам відомо, що для членів клубу діє знижка 5% на всі покупки в магазині Ігродол.

 

Ви завжди зайняті по середах і ніяк не потрапите до нас на ігротеку, а пограти хочеться? Ви можете скористатися нашою послугою з прокату настільних ігор!

 

Захоплюючих ігор і гарного настрою!