пн-пт 13.00-19.30 (середа - до 19.00), сб 10.00-15.00

Ігродол - новий сайт!

Друзі! Ласкаво просимо на оновлений сайт Ігродола!


Нам трошки шкода наш старенький, але такий рідний дизайн, з яким ми пройшли кілька останніх років і сподіваємося, що новий дизайн буде і зручнішим і поступово - таким же улюбленим.


Як завжди під час переїзду, виникають технічні питання, які потребують доопрацювання. Деякі - нам відомі і найближчим часом ми постараємося їх вирішити, але завжди будемо вдячні вам, якщо ви звернете нашу увагу на якісь недоробки або баги - можливо ми щось упустили.


Інформація для наших постійних клієнтів, які були зареєстровані на старому сайті.


Більшість (але не всі) облікових записів вдалося перенести - для того, щоб отримати доступ до особистого кабінету вам треба буде запросити відновлення пароля.


Якщо ваш аккаунт не був перенесений - ви зможете просто зареєструватися заново. Накопичувальної системи знижок на старому сайті не було, отже ви нічого не втратили, проте приносимо вам вибачення за цю незручність.


Хочемо звернути вашу увагу на те, що крім традиційних акцій і знижок, які були у нас раніше, на новому сайті реалізована бонусна система - при покупці товарів, вам буде нараховуватися бонусні бали, які можна буде витратити на наступні покупки.


А ще в нас тепер є спеціальні знижки на окремі товари - поспішіть скористатись!


Новий сайт магазину настільних ігор | Ігродол

Захоплюючих ігор і гарного настрою з Ігродолом!