пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Адмірал UA (Admiral)

  • Виробник: BombatGame
  • Код товару: Адмирал
  • Бонусні бали: 45
  • Наявність: В наявності
1495 грн.
Ціна в бонусних балах: 1495

Настільна гра Адмірал

Гра Адмірал - захоплююча сімейна військово-морська стратегія.

Адмірал - гра, в якій гравцям належить очолити свій вітрильний флот і впритул познайомитися з романтикою морських битв!

Заглянемо всередину?

З великої коробки з грою на ваш ігровий стіл випливуть 24 збірні пластикові мініатюри кораблів, чотири пластикових форту, флюгер для визначення напрямку і сили вітру, 24 картки кораблів з магнітними фішками, кубик, розкладне поле і елементи для розміщення на поле - острова, рифи, королівські порти, злитки золота. А також книга правил російською та українською мовами.

Огляд гри Адмірал

Настільна гра Адмірал - це ігрова система, за допомогою якої гравці зможуть розігрувати різні морські баталії, як за представленими в правилах сценаріями, так і придумані самостійно.

Ігрова механіка настільної гри «Адмірал» має багато спільного з популярними ще за радянських часів іграми «Пірати» і «Кораблики». Ігрове поле «Адмірала» - розбитий на квадрати морський простір з про знімними елементами (острова, рифи, міни). Оскільки флот у нас - вітрильний, всі переміщення по морях і океанах сильно залежать від погодних умов. Для визначення напрямку і сили вітру в грі використовується флюгер. На початку раунду гравець розкручує його стрілку - куди вона вкаже, такий напрямок вітру і буде діяти на всі кораблі в цей раунд. Крім того, флюгер показує яка погода нині стоїть - вітер , наповнює ваші вітрила і дозволяє швидко переміщатися і маневрувати, штиль буде означати, що у більшості видів кораблів вітрила понуро повиснуть і вони залишаться на місці, а шторм перемістить кораблі в примусовому порядку.

Різні види кораблів мають різні бойові і ходові характеристики. У кожного корабля є індивідуальна картка-планшет, на якій вказані характеристики корабля. Також на ній за допомогою фішок ведемо облік ресурсів корабля. Не можна не згадати відмінну рису карток корабля і фішок - вони магнітні! Так що якщо ви випадково зачепите картку, то фішки не полетять в різні боки, а залишаться на місці.

У ході гри вам належить маневрувати по ігровому полю, намагаючись підставити вітрила ваших кораблів вітрі. Ви будете боротися з кораблями інших гравців, можете брати їх на абордаж або пускати на дно. Кораблі отримали пошкодження можна ремонтувати в фортах. Також в форте можна сховатися від шторму. Оскільки шторм в грі може налетіти в будь-яку хвилину, остерігся ходити кораблями поблизу рифів - якщо штормом корабель кидає на риф, корабель отримує пробоїну.

Гра закінчується, коли один з гравців виконує переможні умови описані в сценарії, або повністю знищує флот противника.

У настільній грі «Адмірал» є кілька рівнів складності. «Лейтенант» - початковий рівень, який буде легко пояснити дитині, на цьому рівні немає складних підрахунків. Для підлітків підійде наступний рівень - «Капітан». Правила стрільби і руху вже наближаються до реальних. І найдосвідченішим морським вовкам підійде рівень складності «Адмірал» - з більш складною системою пересування і стрільби.

Крім ігрових сценаріїв запропонованих в правилах, на сайті виробника періодично викладаються і нові сценарії гри.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Адмірал - товар для широкого кола покупців. Завдяки тому що творці гри розробили кілька рівнів складності, в Адмірал зможуть зіграти і діти і більш досвідчені гравці.

Адмірал - гра, яка дійсно може зростати разом з дитиною. Поступово додаючи елементи складності, ви зможете налаштувати гру «під себе». Головне що вам знадобиться - інтерес до пригод і морським битвам. Для більшої атмосферности, в правилах гри, наведено багато пізнавально-історичного матеріалу, який можна читати і як історичну довідку і як художній твір!

Де купити гру Адмірал?

Настільну гру Адмірал купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити морську стратегію Адмірал з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Адмірал на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри сімейна військово-морська стратегія
Вік 6+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 60+
Мова українськка, російська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Военные, Исторические, Приключенческие, Русский, Украинский, 5-7, дошкольникам, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),