пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Бенг дуель (рус.)

Бенг дуель (рус.)

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Бэнг! Дуэль
  • Бонусні бали: 12
  • Наявність: Попереднє замовлення
395 грн.
Ціна в бонусних балах: 395

Настільна гра Бенг Дуель - самостійна гра в популярній серії Бенг !, розрахована на двох гравців. Бенг Дуель - гра , в якій один з гравців візьме на себе роль Шерифа, а другий - ватажка бандитів; гравці зберуть собі команди відчайдушних бійців і зійдуться у безкомпромісній перестрілці.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 24 карти персонажів, 80 ігрових карт, дві пам'ятки, 20 жетонів куль, два жетони атакуючого персонажа, дві підставки і правила гри.

Розмір коробки 235х157х47

Розмір карт 56х87

У чому суть гри?

Популярна серія карткових ігор Бенг! поповнилася дуельним варіантом, а це значить, що з'явилася можливість пограти в улюблену гру удвох ! На відміну від класичного Бенга, розрахованого на гру в компанії, у вас не виникне необхідності вгадувати за кого грає ваш суперник - перестрілка ведеться відкрито. Один гравець стане Шерифом, а другий - ватажком бандитів. У грі Бенг! Дуель зберігся знайомий сеттінг, загальна стилістика оформлення і найулюбленіші карти з попередніх частин.

Нового, втім, теж вистачає

У законників і у бандитів в грі є по 12 персонажів - кожен з яких має свої унікальні характеристики. З цих дванадцяти для гри кожен гравець випадковим чином отримує під свій початок чотирьох. Цією четвіркою вам і належить битися. Одного персонажа помічаємо як Атакуючого, другого призначаємо прикривати. Тих, хто залишився двох відправляємо в свій резерв - їм належить вийти на арену, якщо у вас уб'ють когось із першої пари.

Отже, на першій лінії біля гравців по два персонажа - саме між ними і зав'язується перестрілка.

Використовувати можна тільки властивості, що атакує персонажа. У нього ж, як правило, летять і все кулі суперника - і щоб ваш Атакуючий персонаж не віддав Богу душу надто вже передчасно, час від часу ви можете міняти місцями свого Атакуючого і прикривають персонажа.

Структура ходу в настільній грі Бенг! Дуель така:

1. Добір карт - добираємо дві карти з колоди.

При цьому у кожної з протиборчих сторін є особиста колода - саме з неї і добираємо карти. А ось коли особиста колода закінчилася, перемішуємо скидання і обидва гравця будуть добирати карти з отриманої загальної колоди. Таким чином, в кінці гри ви зможете отримувати і розігрувати карти суперника, і навпаки.

2. Розіграш карт і переміщення жетона

Розігруючи карти з руки, ви будете атакувати або намагатися послабити персонажів суперника або посилити і захистити власних. У свій хід можна зіграти хоч греблю гати карт.

Втім, є деякі обмеження. За один хід можна розіграти тільки одну карту « Бенг !» (Карту з червоною рамкою) і тільки на Атакуючого персонажа суперника.

Карти дій ( коричнева рамка) можна розігрувати на будь-яких персонажів крім прикривати персонажа суперника, а карти спорядження ( синя рамка) можна розіграти тільки на свого прикривають або на чужого Атакуючого персонажа.

Заплуталися? Не переживайте - до ваших послуг будуть зручні пам'ятки, які швидко і наочно демонструють, які карти і на кого можна розігрувати:)

Також в цій фазі можна один раз за хід поміняти свого Атакуючого і прикривають Персонажів місцями. Робити це чи ні - вирішувати вам. З одного боку, як правило, Прикриває персонаж не може бути об'єктом атаки суперника (крім деяких карт на яких це особливо обмовляється), з іншого боку, як правило, спорядження і здатності прикривати персонажа будуть задіяні. Так що цей момент важливо планувати наперед - кого зі своїх персонажів виставляти на лінію вогню.

3. Скидання карт і завершення ходу

В кінці ходу у вас не може бути на руках більше карт, ніж одиниць здоров'я у вашого Атакуючого персонажа, так що зайві карти належить скинути. Втім, якщо у персонажа залишився тільки один жетон здоров'я, вам дозволяється залишити на руках дві карти.

Хто переміг?

Якщо ваш останній персонаж втратив останню одиницю здоров'я, ви, на жаль, програли. Саме час починати нову партію! :)

Кому сподобається гра?

Настільна гра Бенг Дуель ь - захоплююча і атмосферна карткова стрілялка в антуражі Дикого Заходу. Бенг Дуель - гра , не тільки атмосферна по антуражу, а й добре продумана з механіки, в якій непогано передана перестрілка в стилі вестерн.

Гра Бенг! Дуель тим більше відкриє перед вами свої можливості, чим більше партій ви в неї зіграли. З одного боку правила, як і в класичній грі Бенг! досить прості, так що сісти грати можна дуже швидко. З іншого боку - в грі є багато важливих нюансів (унікальні здібності персонажів і дії тих чи інших карт), які стануть більш зрозумілі тільки в процесі гри. З огляду на їх, ви зможете краще спланувати тактику перестрілки.

Купити настільну гру Бенг Дуель в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри дуельний варіант популярної гри
Вік 12+
Кількість гравців 2
Тривалість гри 30+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Приключенческие, Русский, 12-99, Для двоих, Обычная (30-90),