пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Бенг! На кілька карток більше

Бенг! На кілька карток більше

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Бэнг! На несколько карточек больше
  • Бонусні бали: 4
  • Наявність: Попереднє замовлення
125 грн.
Ціна в бонусних балах: 125

Увага! Настільна гра Бенг! На кілька карток більше це не самостійна гра, а доповнення. Для гри вам знадобитися базова версія настільної гри Бенг!

Заглянемо всередину?

У компактній упаковці ви знайдете тринадцять карт з розширення «Рівно о Полудень», п'ятнадцять карт з розширення «За жменю карт», а також правила гри російською мовою.

Розмір коробки 135х68х28

Розмір карт 56x87

У чому суть гри?

Доповнення «Бенг! На кілька карток більше »представляє з себе два набори карт. Ці набори можна додавати до оригінальної гри як окремо, так і відразу обидва. (Дані доповнення також сумісне і з доповненням Бенг! Чудова вісімка ).

Рівно опівдні

Картку «Полудень» з цього додатку відкладаємо, після чого перетасовував інші карти доповнення. Викладаємо ці карти окремої колодою біля Шерифа, при цьому картка «Полудень» розміщується в самому низу колоди.

У кожен свій хід Шериф бере верхню карту з цієї колоди і зачитує її текст усім гравцям. Всі карти представляють собою події мають тривалий ефект, який діє на всіх гравців до кінця раунду. Причому ефект цей може бути як позитивний, так і негативний.

Наприклад, карта "Похмілля", призводить до того, що всі гравці втрачають особливі властивості, а карта "Благословіння" перетворює будь-яку масть в черви - тепер "Бочка" спрацьовує завжди, а "Динаміт" навпаки - не вибухає.

У наступний свій хід Шериф активізує наступну карту і т.д. Ефект останньої карти ( «Полудень») діє до закінчення гри.

За пригорщу карт

Карти цього додатку вводяться в гру аналогічним способом - перемішуються в окремій колоді, а карта «На кілька карток більше» розташовується внизу колоди, після чого Шериф на кожен раунд вводить той чи інший ефект, розігруючи верхню карту цієї колоди.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Бенг! На кілька карток більше - додаток до гри Бенг, яке однозначно припаде до смаку любителям даної гри. З доповненням гра стає динамічніше - часу мало, всю колоду кожного з доповнень пережити складно, тому гравці будуть прагнути виконати переможні умови скоріше. Однак, якщо це ваша перша або одна з перших ігор в Бенг, ми б не рекомендували відразу грати з даними доповненнями - занадто багато інформації негативно позначиться на ігровому процесі. Ну, а після того як ви вже добре звикнете на Дикому Заході з базовою грою - сміливо додавайте доповнення!

Купити настільну гру Бенг! На кілька карток більше в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри доповнення до гри
Вік 12+
Кількість гравців 4-7
Тривалість гри 20-40 хв.
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Русский, 12-99, 2-6, Обычная (30-90),