пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Барамелька (Geistesblitz 2.0)

Барамелька (Geistesblitz 2.0)

  • Виробник: Стиль Жизни
  • Код товару: Барамелька (Geistesblitz 2.0)
  • Бонусні бали: 16
  • Наявність: Попереднє замовлення
525 грн.
Ціна в бонусних балах: 525

Російське видання гри не поставляється в Україну. Ви можете замовити українське видання гри Geistesblitz 2.0


Настільна гра Барамелька (Geistesblitz 2.0) - продовження веселої гри на реакцію Барабашка. Барамелька - гра , в якій, як і в Барабашці, треба швидше інших схопити певний предмет, при цьому в грі з'явилися додаткові правила. У Барамельку можна грати як в самостійну гру, так і змішавши її з грою Барабашка .

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 5 предметів (привид Барамелька, рушник, жаба, щітка, ванна), 60 карт і правила гри російською мовою.

У чому суть гри?

Ігровий процес Барамелькі, схожий на гру попередницю. Перед нами п'ять предметів - біла  примара, червонийе рушник, зелена жаба, синя щітка і сіра ванна. Відкриваємо картку з малюнком і намагаємося швидше інших схопити предмет, який зображений на картці, якщо він збігається за кольором з сьогоденням. Наприклад, є на картці червоне рушник - хапаємо рушник.

Веселощі починаються від того, що колір предметів на картках частенько не збігається з кольором предметів на столі. Тоді вистачати надо тот предмет, який ні сам не зображений на картці, ні його колір на картці також не ходить.

Наприклад: на картці намальована синя Барамелька і червона ванна. Таких предметів з таким кольором у нас немає, тому швидко виключаємо з того, що треба хапати, спочатку Барамельку і ванну, а потім і предмети чий колір фігурує на картці - рушник (червоне) і щітку (синя). Залишається - зелена жаба. Її і хапаємо!

За кожен правильно схоплений предмет гравець отримує картку, за кожну помилку - віддає одну із зароблених раніше карток у вигляді штрафу. Хто в кінці гри набрав більше карток - той молодець і найуважніший мисливець за привидами.

Купити настільну гру Барамелька (Geistesblitz 2.0) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри гра на реакцію та увагу
Вік 6+
Кількість гравців 2-8
Тривалість гри 20-30 хв
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Гра Барамелька (Барабашка 2) - Відео


Теги: , Развивающие и обучающие, Реакция и ловкость, Русский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),