пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Будиночок на дереві

Будиночок на дереві

  • Виробник: IGames (UA)
  • Код товару: Будиночок на дереві (Домик на дереве)
  • Бонусні бали: 9
  • Наявність: Попереднє замовлення
295 грн.
Ціна в бонусних балах: 295

Настільна гра Будиночок на дереві - легка карткова гра для 2-4 гравців. Будиночок на дереві - гра, в якій вам належить будувати з карт-кімнат затишний будиночок на дереві. Українська локалізація гри Скотта Олмса "Best Treehouse Ever"

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 72 карти кімнат (по 12 карт кожного з 6 кольорів), чотири стартові карти дерев, вісім дерев'яних фішок (по дві для кожного гравця), чотири карти підрахунку очок, шість карт очок, чотири карти модифікаторів і правила гри українською мовою.

У чому суть гри?

В ході гри кожен гравець буде будувати свій затишний будиночок на дереві. Для цієї мети кожен отримує стартову картку - стовбур дерева. У кожному з трьох раундів гравці будуть «нарощувати» на цьому стовбурі нові кімнати.

Основних правил додавання кімнат до свого будиночка на дереві - три:

1. Чим вище - тим більше кімнат у вас може бути. Так на першому рівні вашого будиночка - тільки одна стартова карта. На другому - вже дві карти, на третьому - три і так далі, до максимального шостого рівня включно.

2. Тримаємо баланс. Не можна двічі поспіль додавати кімнати з одного і того ж боку дерева.

3. Колір кімнат має значення. Всього в грі бувають кімнати шести кольорів. Кімнату такого кольору, якого у вас ще не було використано, можна додавати куди завгодно, а от якщо додаєте кімнату з кольором, який вже використовувався - то і викладати її можна тільки поруч кімнатою того ж кольору. Коротше - кімнати треба групувати за кольорами.

У кожен з трьох раундів гравці зможуть додати до свого будиночка по три нові кімнати. І після кожного раунду гравці отримують переможні очки. За замовчуванням кожна кімната на вашому дереві приносить одне ПО. Але в кінець кожного раунду перед власне підрахунком, гравці по черзі розігрують картки Умови на той чи інший колір кімнат. Заборонене Умова на якомусь кольорі означає, що за кімнати цього кольору окуляри в цей раунд не нараховуються, а підсилювальний Умова на якомусь кольорі збільшує очки за кімнати цього кольору в два рази (тобто кожна кімната такого кольору принесе не 1 ПО, а 2).

Ну і щоб було зовсім захоплююче - в кожному з трьох раундів карти гравці отримують за допомогою механіки драфт (аналогічно роздачі карт в 7 Wonders) - кожен гравець отримав на руки по 6 карт, все вибрали собі по одній і одночасно розіграли ці вибрані карти, а інші карти з руки передали сусідові, по колу. Потім повторили - вибрали по одній карті, розіграли, решта - передали по колу. І так далі, поки не буде розіграно п'ять карт. Остання, шоста, карта йде в скидання.

Дана механіка додає в гру вибір - зіграти щось, що потрібно вам, або зіграти не особливо потрібну вам карту для того, щоб вона не дісталася іншому гравцеві.

Правила гри (UA)

Правила гри (RU)

Кому сподобається гра?

Проста і красива гра Будиночок на дереві добре підійде для гри в колі сім'ї. Будиночок на дереві - гра , яка буде цікава і досвідченим гравцям в якості цікавого філлера для розгону перед чимось більш складним.

Купити настільну гру Будиночок на дереві в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри картковий філлер, драфт
Вік 6+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 15-20
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Логические, Украинский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),