пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Бумеранг (Granna)

Бумеранг (Granna)

  • Виробник: Granna
  • Код товару: Бумеранг (Granna)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Бумеранг

Гра Бумеранг - весела і азартна гра для всієї родини.

Бумеранг - гра , в якій дітям і батькам доведеться перетворитися на мисливців і спробувати добути якомога більше доісторичних крякозябри!

Заглянемо всередину?

У компактній коробочці з грою ховається все що необхідно для вдалого полювання і веселої гри - 54 карти тварин, 25 жетонів територій (по п'ять штук для кожного гравця), 60 бумерангів, мотузочок і правила гри на українській мові.

У чому суть гри?

У настільній грі Бумеранг гравці будуть полювати на тварин. І хоча використовувати в якості зброї ви будете маленькі картонні бумеранги, для перемоги в грі вам знадобляться не особливі вміння в спритності або влучності, а розрахунок, міцні нерви і трохи удачі.

Готуємося до полювання!

Кожен гравець представляє одне з племен стародавніх людей і отримує на руки п'ять жетонів з різними типами місцевості для полювання - жетони гравців відрізняються лише «сорочкою», на якій зображений символ вашого племені, а набір типів місцевості у всіх однакові - вода, пісок, ліс, трава і гори. Також гравці отримують на руки стартовий комплект «зброї» - по 12 бумерангів.

перетасовував картки з тваринами. На кожній картці з твариною є зображення двох типів місцевості. Відкриваємо і викладаємо на стіл картки з тваринами до тих пір поки відкрито не будуть картки з п'ятьма різними типами місцевості. Можна починати полювати!

Ну-ка мечі бумеранги на стіл!

Гравці по черзі кидають по одному бумерангу на стіл до тих пір, поки хтось із гравців не скаже пас - цей гравець забирає собі все бумеранги, які на цей момент були кинуті ( і свої і чужі). І викладає жетон з типом місцевості, на якому він буде полювати. Жетон викладається сорочкою вгору - інші не знають, куди планує вирушити цей мисливець. Потім інші гравці продовжують по черзі кидати бумеранги, поки хто-то наступний не скаже пас. І так далі. Гравець, який закінчив кидати бумеранги останнім, полювати починає першим - він відкриває свій жетон і забирає всіх тварин на картці яких зазначено той же тип місцевості що і на його жетоні. Гравець який закінчив кидати бумеранги передостаннім - збирає трофеї другим і так далі. Як правило, гравцеві, який першим сказав пас - мало що залишається з видобутку після його більш витриманих конкурентів. Зате у нього, як правило, виявляється найбільше бумерангів за підсумками цього раунду. А значить в наступному - він зможе протриматися довше і вийти на полювання з більш вигідної позиції.

Закони джунглів

Правила гри «Бумеранг» гранично прості, однак якщо ви сядете грати зі своєю дитиною - ви дуже швидко ввійдете в азарт мисливця! У грі є декілька очевидних тактик.

Ну по-перше, в одному раунді постаратися набрати якомога більше бумерангів, щоб в наступному - пополювати на славу. Але ось - якомога більше - це скільки? Коли зупинитися? О! це найважче :) зупинитися і забрати те що вже є, або почекати ще один круг? А раптом хтось інший поведе у вас бумеранги з під носа?

По-друге, якщо вже так вийшло, що бумерангів у вас трохи і вам судилося в цьому раунді полювати останнім - очевидно, що найкращі мисливські угіддя дістануться іншим, отже і апетити свої варто стримати і виставляти жетон з таким типом місцевості, яким інші гравці скоріше за все знехтують.

По-третє, варто враховувати, що переможні очки нараховуються в кінці гри за спійманих тварин. Але при цьому очки нараховуються, тільки за тварин одного типу, яких у Вас накопичилося більше, ніж у конкурентів. Так що не всі спіймані тварини будуть вам однаково корисні. Також гравці отримують очки за кількість набраних бумерангів - чим більше ви змогли їх назбирати, тим краще.

Кому сподобатися гра?

Настільна гра «Бумеранг» - завдяки простим правилам і захоплюючому ігровому процесу відмінно підійде як для дітей у віці від 7-8 років, так і для спільного дозвілля дітей та дорослих.

Де купити гру Бумеранг?

Настільну гру Бумеранг купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити дитячу гру Бумеранг з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Бумеранг на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри динамічна сімейна гра, блеф, психологія
Вік 8+
Кількість гравців 3-5
Тривалість гри 20+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Украинский, Языконезависимые, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),