пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Challengers! UA

 • Виробник: Lord of Boards (UA)
 • Код товару: Challengers UA - LOB2308UA
 • Бонусні бали: 48
 • Наявність: Попереднє замовлення
1600 грн.
Ціна в бонусних балах: 1600

Настільна гра Challengers! UA

Настільна гра Challengers! UA - весела та динамічна карткова гра для компанії, українська локалізація настільної гри Challengers!

Challengers!  - настільна гра, в якій від 1 до 8 гравців візьмуть участь у картковому батлі та в серії відбіркових раундів змагатимуться з різними суперниками, щоб заробити якомога більше переможних балів, просунуться турнірною сіткою і вийти у фінал! До речі сама гра не тільки вийшла у фінал однієї з найпрестижніших настільних премій, а й завоювала нагороду Kennerspiel des Jahres 2023!

Гра Challengers!, українське видання - що в коробці?

У коробці з грою Challengers! ви знайдете все необхідне для захопливої гри:
 • 48 карт стартових колод
 • 19 карт колоди робота
 • 20 карт базового набору "Місто"
 • 9 карт програми турніру
 • 240 карт додаткових наборів
 • 4 жетони прапорів
 • 40 жетонів фанатів
 • 28 жетонів трофеїв
 • 4 килимки парків
 • 3 лотки для карт
 • правила
 • доповнення до правил


Рекомендовані протектори:

Протектори для карт 63,5x88 мм - 4 уп.


 настільна гра Challengers - зображення коробки

Гра Challengers (українською) - огляд

Настільна гра Challengers - чудова фанова гра для компанії, яка чудово передає атмосферу турніру: кожен гравець виступить у ролі тренера і поведе крізь відбіркові ігри свою команду мрії, щоб за очками пробитися у фінал і постаратися в ньому перемогти! Замість гравців вам як тренеру будуть доступні карти... багато карт... краще так - безліч унікальних карт! Які до всього ще й можуть цікаво комбінуватися одна з одною!

Як грати в настільну гру Challengers?

На відбірковому етапі всі гравці проведуть по 7 дуельних ігор, причому суперники на кожен раунд будуть змінюватися. За перемогу в кожному раунді ви отримуватимете Трофеї з переможними балами і 2 гравці, які за підсумками 7 раундів наберуть найбільше переможних балів, зустрінуться у фіналі.

Правила гри до непристойності прості, а ось ігровий процес - дуже веселий і захопливий.

На початку партії кожен гравець отримує стартову колоду однакову для всіх, яка складатиметься з 6 карт - 3 карти з номіналом "1", і по одній карті з номіналом "2", "3" і "4". Номінал - це сила вашої карти. Утім уже перед першим раундом ви зможете залучити до своєї колоди нових "гравців", дібравши карти з додаткових колод. Як саме відбувається підготовка колоди на початку раунду, розповімо трохи пізніше, а тепер - як проходить сама сутичка.

Гравці перетасовують свої колоди і починається батл! А точніше відразу кілька батлів, які відбуваються одночасно - гравці розбиваються по парах відповідно до турнірної таблиці (якщо гравців непарна кількість, у гру вводиться бот).

У кожній парі визначається перший гравець (у першій грі турніру - випадковим чином, підкидаючи переможний жетончик із прапором, а в наступних партіях першим ходитиме гравець із більшою на цей момент кількістю переможних балів).

Перший гравець відкриває верхню карту своєї колоди і забирає жетончик з прапором. Другий гравець починає атаку і відкриває карти зі своєї колоди доти, доки сума номіналів відкритих карт не стане рівною або більшою, ніж номінал карти суперника. Щойно це сталося - гравець забирає собі переможний жетон і хід знову переходить до першого гравця, який теж атакуватиме і відкриватиме карти зі своєї колоди, поки не "переб'є" захист суперника. Так у загальних рисах проходить кожен батл - гравці намагаються заволодіти переможним жетончиком, перебиваючи захист суперника. Один із двох способів перемогти в батлі - якщо ви володієте переможним жетончиком, а у вашого суперника закінчилася колода і він уже не може атакувати.

Кілька ключових моментів у батлі.

Захищається гравець не всіма відкритими до цього картами, а тільки верхньою з них. Так, наприклад, перший гравець відкрив карту з номіналом "4". Другий гравець відриває свою двійку і потім ще трійку (у сумі це п'ять - четвірку перебито) - на захист у нього залишиться карта з номіналом "3", остання відкрита ним карта.

Гравець, у якого забирають переможний жетончик, відправляє карту/карти, які в нього були в захисті, на "лавку запасних". Важливий нюанс полягає в тому, що лава запасних не гумова, і складається з шести місць. Якщо всі слоти на лавці запасних зайняті, а вам треба відправити туди ще хоча б одну нову карту - ви програли батл.

Отже кожен батл триває доти, доки в одного з гравців не закінчиться колода або доки в одного з гравців не закінчаться місця на лаві запасних. Після чого гравець, який виграв, отримує Трофей з деякою кількістю переможних балів і може готуватися до наступного батлу - в наступному раунді гравці будуть битися з новими суперниками.

Це все?

Майже.

Тепер найцікавіше!) Те що вносить у гру фан, азарт і задоволення!

Крім власне номіналу, багато карт мають унікальні додаткові властивості, які роблять гру дуже різноманітною і непередбачуваною! Різні карти принесуть під час батлу додаткові бойові бали за певні інші карти на лаві запасних або допоможуть почистити лаву запасних, або дадуть змогу переглянути карти у своїй колоді та поміняти їхній порядок, або навіть відправити до скиду карту суперника! Додаткові переможні бали, до речі, теж можна отримувати за властивостями деяких розіграних карт.

Саме створення колоди, карти в якій добре комбінуватимуться одна з одною - важливе завдання на початку кожного раунду, коли ми формуємо колоду на батл. У цей момент ми можемо добрати кілька нових карт з додаткових колод (поступово нам будуть доступні все сильніші карти).

Тут теж усе просто. Наприклад, у першому раунді можна добрати 2 карти з колоди "А". Беремо верхні 5 карт і можемо залишити собі з них 2, 1 або жодної. Якщо залишили 2 - вітаємо, підготовка закінчилася, Але якщо з першого разу нічого вас не зацікавило - повторюємо спробу - беремо ще 5 карт і тепер потрібно вже обов'язково добрати з них дві карти. Обираючи нові карти в колоду орієнтуємось на їхню силу та на те як вони можуть взаємодіяти одна з іншими картами. Також на етапі підготовки можна почистити колоду і скинути будь-яку кількість карт.

Кому сподобається гра Challengers?

Настільна гра Challengers - весела й азартна гра для компанії, відмінно зайде на вечірці або ігротеці. Гра має низький поріг входження і дуже високу реіграбельність. У грі присутній високий фактор випадковості - нічого наперед прорахувати неможливо. Основна участь гравця припадає на етап формування колоди, під час же власне батлу ви мало що зможете зробити - втім властивості деяких карт дають вам певне поле для маневру і під час сутички. Максимально наполегливо рекомендуємо цю гру, якщо ви полюбляєте фанові настільні ігри - ця гра дуже довго не набридне, безліч різноманітних унікальних карт дають можливість щоразу по новому сформувати свою колоду. Сильною стороною гри є і хороша масштабованість у межах від 2 до 8 гравців. Є також і соло-режим.

Де купити гру Challengers?

Настільну гру Challengers купити в Києві та Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити українське видання гри Challengers з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Кошик і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Challengers українською на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри карткова, для компанії, колодобудівна
Вік 8+
Кількість гравців 1-8
Тривалість гри 45-60
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Challengers UA - Відео