пн-пт 13.00-19.00, сб 11.00-15.00

CIV: Carta Impera Victoria UA (Карта Імпера Вікторія)

 • Виробник: Ігромаг
 • Код товару: CIV: Carta Impera Victoria (Украинское издание)
 • Бонусні бали: 15
 • Наявність: В наявності
489 грн.
Ціна в бонусних балах: 489

Настільна гра CIV: Carta Impera Victoria UA

Настільна гра CIV: Carta Impera Victoria UA - динамічна гра на збір сетів з простими й елегантними правилами.

CIV: Carta Impera Victoria – настільна гра-філер, в якій гравці розвиватимуть різні сфери своєї цивілізації – науку, культуру, військову справу, економіку та релігію.

Настільна гра CIV: Carta Impera Victoria (українське видання) – що у коробці?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для швидкої та захоплюючої гри:

 • 4 планшети-пам'ятки,
 • 104 карти,
 • 1 монета,
 • правила гри.


Розмір карт: 65х100 мм

Рекомендовані протектори:

Протектори для карт 65х100

настільна гра Карта Імпера Вікторія (українське видання) - зображення ігрових карт

Українське видання CIV: Carta Impera Victoria - огляд

Гра CIV Carta Impera Victoria – карткова міні-стратегія, в якій ви зможете відбудувати свою цивілізацію за 20-30 хвилин, а для перемоги треба досягти лідерства в одній із сфер розвитку, виклавши у своїй ігровій зоні 7 карт (8 при грі вдвох), що відносяться до цієї сфери.

Загалом у грі шість сфер розвитку – наука, культура, релігія, військова справа, економіка та утопія.

Хід гравця складається із трьох частин:

 1. Розігруємо 1 картку з руки у свою ігрову зону. Це обов'язкова дія.
 2. Якщо є можливість, можемо за бажанням застосувати ігрові ефекти вже розіграних карт
 3. Добираємо карти з колоди до ліміту руки. На початку ліміт руки становить три карти, але в ході гри він може збільшитись.

 

Найцікавіше у грі пов'язане з другою частиною вашого ходу. Саме застосування різних ефектів карт, що лежать у вашій ігровій зоні, і робить гру дуже захоплюючою, насиченою цікавими комбінаціями та відкриває можливості для активної взаємодії гравців.

Ігрові ефекти бувають двох типів – постійні ефекти та ефекти скидання. Перші можуть бути використані, як тільки в якійсь із сфер розвитку у вашій ігровій зоні кількість ігрових карток досягла певного рівня. А ефект скидання можна застосувати, якщо ви відправляєте карту зі своєї ігрової зони.

Усього гравцям доступно 15 різних ігрових ефектів – їх ми і будемо активно використовуватимемо: чистити руку (щоб добрати нові карти з колоди), збільшувати ліміт руки (щоб мати більший вибір при розіграші), обмінювати вже розіграні карти на нові, забирати карти у інших гравців , блокувати розвиток суперників, збільшувати ціну перемоги конкурентам тощо.

Розглянемо для прикладу військовий розвиток у грі Карта Імпера Вікторія

Військова сфера представлена ​​червоними картами. Коли під час гри у вашій ігровій зоні буде дві військові карти (у грі вчотирьох), ви зможете за бажанням застосовувати постійний ефект Вбивство - відправити в скидання одну з карт зі своєї руки. Для чого це потрібно – ви відправляєте у скидання якусь непотрібну карту, щоб на етапі добору карток взяти додаткову картку та сподіватися отримати щось цікавіше.

Після того як у вашій ігровій зоні опиняється одразу чотири військові карти, ви зможете використовувати Вбивство другого рівня та відправляти у скидання відразу дві карти зі своєї руки.

Другий тип ефекту (ефект скидання) для військової сфери називається Атака і виглядає так – щоб його розіграти вам для початку потрібно відправити в скидання одну зі своїх військових карток. Потім починається власне атака – ви скидаєте зі своєї ігрової зони ще одну картку (з будь-якої сфери розвитку). Тепер інші гравці зобов'язані також відправити в скидання карту зі своїх ігрових зон, що відноситься до цієї ж сфери.

Таким чином, можна призупинити розвиток суперників, особливо тих, хто небезпечно наблизився до виконання переможної умови.

У свій хід гравець може застосувати один постійний ефект та/або ефект скидання до кожної із сфер розвитку – таким чином відкриваються можливості для цікавих комбінацій кількох послідовно розіграних ігрових ефектів.

Окремо стоїть культура - на відміну від інших сфер розвитку - у неї немає своїх особливих ігрових ефектів, але якщо у вас розіграно більше карток культури, ніж у будь-якого іншого гравця, культура дасть вам можливість один раз за хід скопіювати ігровий ефект у будь-якого суперника і застосувати його.

Наближаєтесь до перемоги? Будьте готові до того, що інші гравці намагатимуться забрати у вас уже розіграні карти з галузі розвитку, де ви близькі до абсолютного лідерства. Або заблокувати можливість розвитку цієї сфери однією хід з допомогою економічного ембарго. Або збільшити вартість перемоги у цій сфері для вас, розігравши на неї одну або кілька карт утопії – як ми писали вище, можливостей для взаємодії гравців вистачає.

Кінець гри

Гра закінчиться, як тільки хтось із гравців розіграє у своїй ігровій зоні певну кількість карт, що відноситься до однієї сфери розвитку. Наприклад, змогли при грі втрьох викласти у себе 7 карт науки – та-дам! Ви перемогли.

Якщо колода карт закінчилася, і ніхто з гравців не виконав переможну умову – перемагає гравець, який показав найкращі результати у більшій кількості сфер розвитку.

Кому подобається гра CIV: Carta Impera Victoria UA?

CIV: Carta Impera Victoria - гра, купити яку можна як для гри в сімейному колі, так і для гри з друзями. Досить прості правила дозволяють практично безболісно підключити до гри новачка, а стрімкий перебіг гри роблять її гарним варіантом як філлер.

Гра CIV: Carta Impera Victoria – чудовий варіант як гра в дорогу: колода карт не займе багато місця, а ігровий процес дуже різноманітний.

Де купити гру CIV: Carta Impera Victoria українською?

Настільна гра CIV: Carta Impera Victoria українською купити в Києві та Україні легко та швидко в магазині Ігродол. Замовити українське видання CIV: Carta Impera Victoria з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Карта Імпера Вікторія українською на Подолі у нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри карткова стратегія, цивілізація, філлер, збір сетів
Вік 2-4
Тривалість гри 20-40 хв.
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Відео огляд настільної гри CIV: Carta Impera Victoria UA


Теги: , Стратегические, Экономические, Исторические, Украинский, 12-99, 2-6, Быстрая (до 30), Обычная (30-90),