пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Curriculum Vitae (CV)

Curriculum Vitae (CV)

  • Виробник: Granna
  • Код товару: Curriculum Vitae (CV)
  • Бонусні бали: 22
  • Наявність: Немає в наявності
749 грн.
Ціна в бонусних балах: 749

Настільна гра Curriculum Vitae (з доповненням Чутки)

Гра CV - карточно-Кубикові симулятор життя.

Curriculum Vitae - гра , в якій гравцеві належить зайнятися створенням біогрфіі свого персонажа, крок за кроком розвиваючи його, навчаючи, вибудовуючи кар'єру, спробувати виконати ігрові цілі .

У даному виданні гри включено доповнення Чутки.

Заглянемо всередину?

З коробки з грою витягаємо все необхідне для розвитку нашого персонажа: 87 карт, сім кубиків, ігрове поле, 49 жетонів, блокнот, олівець, правила гри на українській мові, а також компонети доповнення "чуйним"

У чому суть гри?

У настільній грі Curriculum Vitae (резюме, хід життя) за допомогою вдалих кидків спеціальних кубиків і покупок різних карт ви спробуєте провести свого персонажа від коляски до глибокої старості, всіляко вдосконалюючи його і розвиваючи , щоб досягти до фіналу гри поставлених життєвих цілей.

Карти життєвих подій поділяємо на чотири частини - 12 карт безхмарного дитинства за допомогою драфта розподіляємо між гравцями на початку партії (беремо в руки три карти, одну залишаємо собі, інші передаємо сусідові, отримуючи в свою чергу карти від іншого сусіда; за допомогою такого кругообігу і відбираємо свої стартові карти). Решта карт викладаємо в три чарочки сорочкою вгору (в грі є 26 карт юності, 20 карт зрілого віку і 17 карт старості). Кожна карта уособлює якесь досягнення людини в житті: його професію, захоплення, сім'ю, дітей і т.д.

З стопки «юність» відкриваємо п'ять карт - це доступні для придбання позиції.

Також в грі присутні карти цілей, досягаючи які гравці заробляють переможні очки. По одній карті цілей гравці тримають в руках - це таємне завдання кожного гравця. Інші карти цілей лежать в відкриту.

Карти життєвих подій не повторюються, супроводжуються чудовою ілюстрацією і можуть відноситься до одного з шести типів, п'ять з яких - відносини, робота, знання, здоров'я, майно - після придбання викладаємо в відкриту перед собою поверх відповідної стопки, і шостий тип - карти дій - тримаємо в руці і можемо розіграти для отримання одноразового результату.

У верхній частині карт намальована вартість придбання (символи, які потрібно викинути на кубиках), в нижній - бонус який ця карта приносить. Бонус приносить тільки активна карта - верхня карта кожної стопки.

У свій хід гравець кидає чотири кубика (за допомогою спеціальних карт кількість кубиків може бути великим, але не більше семи). На гранях кубика зображені різні символи, за допомогою яких і набуваємо карти.

Після кидка, кубики, які хочемо використовувати, можна покласти на бажані карти. Решта кубики можна перекидати двічі, відкладаючи необхідні.

Отже, потрібна комбінація зібрана, можна придбати бажану карту.

Якщо пощастило і на кубиках випало три символи «посмішка» - можна придбати будь-яку з відкритих карт резерву. А три незадоволені пики на кубиках - погані новини, доведеться скинути верхню карту в одній зі своїх стопок.

Завершивши кидки, гравець відкриває нові карти з резерву замість придбаної. Закінчивши хід, гравець скидає все жетони (якщо у нього вони є) і оновлює їх знову в залежності від значків активних карт.

Символи на жетонах відповідають символам на картках. У наступний хід ви можете використовувати ці жетони замість відсутніх символів на кубиках для покупки нової карти. Жетони не накопичуються і використовуються в якості маркера бонусів, які приносять вам ваші активні карти (верхні карти стопок).

Гра закінчується, як тільки в колоді старості в кінці раунду залишиться менше карт, ніж число гравців.

Тепер підраховуємо очки за набране в ході гри здоров'я, знання і влаштовані відносини відповідно до таблиці.

Після цього висуваємо карту таємного завдання з руки і отримуємо переможні очки, якщо завдання виконано. Потім визначаємо, хто отримує очки за виконання спільних завдань. Підсумовуємо і дізнаємося - хто прожив цю карткову життя найбільш гідно!

Кому сподобається гра?

Настільна гра Curriculum Vitae - чудова атмосферна гра, відмінний варіант для сімейних посиденьок.

Curriculum Vitae - гра з нескладними правилами, які дають можливість швидко розкласти настолку в новій компанії. У грі немає складних стратегій і активної взаємодії гравців. Зате є атмосфера, чудовий гумор і азарт кубікометанія :) Окремої похвали заслуговують ілюстрації ігрових карт - художник Петро Соха, відомий за багатьма іншими ігор польського видавництва Гранна, зробив значний внесок в атмосферность гри.

Де купити гру CV (з доповненням CV чуйно)?

Настільну гру CV з доповненням чуйно купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру CV з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру Curriculum Vitae на українському на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М." Контрактова Площа ").

Характеристики
Тип гри симулятор життя
Вік 10+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри від 60 хв.
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры для вечеринок, Украинский, 12-99, Семейные игры, 2-6, Обычная (30-90),