пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Суперфермер

Суперфермер

  • Виробник: Granna
  • Код товару: Суперфермер (Супер Фермер)
  • Бонусні бали: 30
  • Наявність: В наявності
995 грн.
Ціна в бонусних балах: 995

Настільна гра Супер Фермер

Гра Супер фермер - захоплююча економічна гра на фермерську тематику з кумедними ілюстраціями.

Суперфермер - динамічна та азартна гра для дітей, в якій вам доведеться не тільки рахувати та планувати, але також враховувати ризики. Що й не дивно, адже автор гри - польський математик Кароль Борсук.

Гра Суперферма - що в коробці?

З коробки з грою витягаємо:

  • 4 планшета ферм для кожного з гравців,
  • 2 дванадцятигранних кубика (D12),
  • 120 карток із зображеннями різних тварин,
  • 4 маленькі собачки,
  • 2 великих пса,
  • правила гри.


Можна починати грати!

Супер ферма - огляд гри

На початку гри у всіх гравців немає жодної тваринки. А щоб стати самим супер-пупер фермером, вам треба зібрати в своєму господарстві представників всіх тварин. Мета зрозуміла і проста, які ж засоби?

Пані удача

Поява першої тварини на вашій фермі цілком у владі випадку. Кидаємо кубики. На обох кубиках випало одна й та ж тварина - УРА! - це тварина із загального стада переміщається на вашу ферму.

Пан розрахунок

Після того як на фермі завелася перша тварина, ваші можливості збільшуються. Тепер при кидках кубиків ви отримуєте стільки тварин, скільки цілих пар у вас всього у суммі вийшло - як тих, чиї зображення випали на кубиках, так і тих творин, що вже знаходяться на фермі.

Крім кидка кубиків в свій хід гравець може зробити одну операцію обміну тварин між своєю фермою і загальним стадом або фермою іншого гравця. «Обмінний курс» тварин для зручності наведено на ігровій дошці. Шість кроликів можна обміняти на одну овечку, а двох овечок - на одну свиню і т.д.

Поповнюючи своє господарство, не забуваємо, що поруч з фермою сновигають лисиця і вовк, які не проти поласувати вашими тваринами. Якщо завітає лисиця - попрощайтеся з кроликами, а якщо навідається вовк, нікого крім коня і собачки не залишиться. Втім, не варто впадати у відчай. Адже від лисиці вас вбереже маленький собачка, а великий пес прожене вовка!

Цікавий факт

Гра з'явилася на світ в 1943 році, коли після закриття гітлерівцями Варшавського Університету професор Кароль Борсук залишився без роботи. Порятунком для сімейного бюджету стала придумана професором гра, яка виготовлялася в домашніх умовах.

Кому сподобається гра Super Fermer?

Настільна гра Superfermer - відмінний варіант подарунка для молодших школярів, які зможуть грати в неї як з однолітками, так і в колі сім'ї. Забавні малюнки Петра Сохи викличуть посмішку і доставлять задоволення. Прості правила допоможуть дітям швидко зрозуміти механіку гри. У той же час Super Fermer - гра, яка дає непоганий простір для планування своїх дій і тому буде цікава і дорослим гравцям.

Де купити гру Суперфермер?

Настільну гру Суперфермер купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Суперферма з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити гру супер фермер на Подолі в нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри динамічна економічна гра для дітей та батьків
Вік 7+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 20+
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Экономические, Фермерские, Украинский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),