пн-пт 12.00-19.30 (середа - до 18.00), сб 10.00-14.00
Дорожня магнітна гра Розумний Сирник (Brain Cheeser)

Дорожня магнітна гра Розумний Сирник (Brain Cheeser)

  • Виробник: Smart Games
  • Код товару: Дорожная магнитная игра Розумний Сирник (Brain Cheeser)
  • Бонусні бали: 8
  • Наявність: В наявності
269 грн.
Ціна в бонусних балах: 269

Нова захоплююча магнітна гра-головоломка Розумний Сирник (Brain Cheeser) від компанії Smart Games - відмінна можливість прокачати свої логічні здібності не тільки любителям сиру, але і всім любителям головоломок!

Заглянемо всередину?

У традиційній для це серії компактної книжці-грі з магнітним полем ми також знайдемо 6 магнітних мишок і 8 магнітних шматочків сиру.

У чому суть гри?

Ну що, допоможемо нашим маленьким мишкам розібратися з цим шматком сиру?

Вибираємо завдання і відповідно до нього виставляємо мишок на магнітному ігровому полі. Тепер найскладніше: детальки різної форми, що зображують шматочки сиру, необхідно так розташувати, щоб вони не перекривали мишок.

Розумний Сирник трохи нагадує інші ігри цієї серії, такі як Хитрі Жуки , Підводний Світ . У той же час є в цій грі щось і від IQ-Twist : по суті нам треба розташувати детальки різної форми на обмеженому просторі ігрового поля, виконуючи обмежує умови - в дірочках сиру повинні виглядати мишки.

Всього в грі 48 завдань чотирьох рівнів складності.

Кому сподобається гра?

Магнітна гра-головоломка Розумний Сирник (Brain Cheeser) - компактний і зручний тренажер для розвитку логіечского мислення. На відміну від абстрактних головоломок серії "IQ" (Твіст, Бум, Лінк і ін.), Тематичність складова даної головоломки приверне увагу дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. А традиційний для даної серії компактних головоломок магнітний формат (всі детальки кріпляться на поле за допомогою магніту) дозволить без проблем взяти гру в школу або в дорогу, не боячись расстерялась деталі.

Brain Cheeser Demo (English) from Smart on < a href = "https://vimeo.com"> Vimeo .

Купити дорожню магнітну гру Розумний Сирник (Brain Cheeser) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри гра-головоломка
Вік 6+
Кількість гравців 1
Тривалість гри 10+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Игры в дорогу, Головоломки, Логические, Украинский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, 8-11, школьникам, Для одного, Быстрая (до 30),