пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Англійська мова. Юніор (English Junior)

Англійська мова. Юніор (English Junior)

  • Виробник: Ravensburger
  • Код товару: Английский язык. Юниор (English Junior)
  • Бонусні бали: 8
  • Наявність: Немає в наявності
260 грн.
Ціна в бонусних балах: 260

Настільна гра Англійська мова. Юніор (English Junior) - дитяча навчальна гра по типу бінго і мемо. Англійська мова. Юніор - гра , яка дозволить дітям в самому ранньому віці почати знайомство з англійською мовою, вивчивши Бизов слова, запам'ятовуючи їх звучання і написання.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете 36 карт, 6 бінго-карт, 36 фішок і првіла гри.

У чому суть гри?

За допомогою ігрового набору Англійська мова Юніор ваші діти познайомляться з базовою лексикою англійської мови, дізнаються написання і звучання іншомовних слів і все це в цікавій ігровій формі.

Англійська мова Юніор дає можливість пограти в дві різні гри.

Перша гра - це варіація на тему мемо . У цьому варіанті гри ми будемо не тільки знайомитися з лексикою, але і трохи потренуємо пам'ять. Для цього в нашому розпорядженні 36 карток з малюнками. Кожен малюнок підписаний англійським словом. Ці 36 карток розбиті на пари. У кожній парі предмети логічно пов'язані. Наприклад, moon та sun, а щоб уже напевно не помилитися - у таких пар малюнків збігається фон картки.

Правила аналогічні іншим мемо ігор - перемішуємо картки і розкладаємо їх на столі малюнком вниз. Перший гравець перевертає дві будь-які картки, вимовляючи слова на них написані. Якщо гравцеві пощастило, і він перевернув два малюнки складових пару, він забирає цю пару собі і ходить ще раз. Якщо ж на перевернутих картках не виявилося парних картинок - картки знову перевертаються малюнком вниз і хід переходить наступному гравцеві.

Мета гри - зібрати якомога більше парних карт.

Як бачите, в ході гри діти і дорослі будуть називати англійські слова, запам'ятовуючи їх звучання і написання, а крім того намагатися по можливості запам'ятати - де лежить та чи інша картка з потрібним малюнком. Це не тільки додатково закріпить в пам'яті дане слово, але сприяє загальному розвитку зорової пам'яті.

Друга гра проходить за правилами бінго або лото . Кожен гравець отримує одну бінго карту, на якій зображені дев'ять малюнків, а 36 вже знайомих вам карт з підписаними малюнками розкладаються в стопку сорочкою вгору або дістаються з мішечка. Гравець дістає картку і вимовляє англійське слово, написане на ній. Після чого всі гравці намагаються знайти на своїх бінго-картах відповідний малюнок. Знайшли? Накриваємо цей малюнок фішкою.

Перемагає гравець, який першим накриє три малюнки по вертикалі, горизонталі або діагоналі на своїй бінго-карті.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Англійська мова. Юніор (English Junior) - чудова навчальна гра для дошкільнят і молодших школярів, які починають знайомство з англійською мовою.

Купити настільну гру Англійська мова. Юніор (English Junior) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри англійська мова, мемо, бінго
Вік 5-8
Кількість гравців 1-6
Тривалість гри 15+
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Развивающие и обучающие, Русский, Английский, 5-7, дошкольникам, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),