пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Їжачі перегони

Їжачі перегони

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Ежиные бега
  • Бонусні бали: 13
  • Наявність: Немає в наявності
425 грн.
Ціна в бонусних балах: 425

Настільна гра Їжачі перегони - захоплююча сімейна гра. Їжачі перегони - гра , яка на перший погляд здається схожою на популярну гру Черепашачі перегони, навіть автор у цих ігор загальний - Райнер кницами. Однак, незважаючи на зовнішню схожість компанентов, гонки їжачків пройдуть за зовсім іншими правилами, хоч і не менш захоплююче!

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете ігрове поле, 55 карт руху, 36 жетонів переможних очок, 4 фігурки їжаків, а також правила гри.

Розмір коробки 204x204x45

Розмір карт 44x67

У чому суть гри?

У грі Їжачі перегони гравцям належить взяти участь в захоплюючій і безкомпромісній гонці, яку затіяли маленькі їжачки. Гра складається з раундів, кількість яких дорівнює кількості гравців.

На початку кожного раунду розміщуємо чотирьох їжачків чотирьох різних кольорів на стартовому камені. Гравцям роздаються на руки карти руху. Якщо ви знайомі з грою Черепашачі бігу, то зрозуміти принцип руху «колючих марафонців» вам буде легше легкого, так і у інших - особливих труднощів не викличе. Карти руху можуть бути п'яти видів - чотири картки з кольоровими їжачками, відповідні за кольорами дерев'яним фігуркам на ігровому полі, і п'ятий вид - різнокольоровий ежік- «джокер». У свій хід гравець розігрує одну карту і рухає відповідного їй їжачка на одне або два ділення (в залежності від позначення на зіграної карті) по ігровому полю. За допомогою різнокольорового ежіка- «джокера» гравець рухає будь-якого їжачка за своїм вибором.

У Їжачих перегонах гравці не грають за якогось конкретного їжачка, а рухають фігурки на ігровому полі, прагнучи дістати якомога більше переможних очок. Як тільки один з їжачків дістався до фінішу - підраховуємо очки за поточний раунд. Переможні очки приносять гравцям карти руху, що залишилися на руці - кожного не розіграна кольорова карта приносить гравцеві окуляри відповідно до положення одноколірного з нею їжачка на ігровому полі - чим ближче до фінішу стоїть їжачок, тим більше переможних очок. Різнобарвні карти-джокери очок не приносять.

Таким чином, перед гравцем стоїть завдання знайти баланс між швидкістю і доцільністю - чим далі по ігровому полю провести їжачка, тим більше очок він принесе. Але окуляри він принесе тільки тим гравцям у яких залишилися на руках карти руху для цього їжачка. Якщо ж ви привели якогось їжачка до фінішу, витративши при цьому всі карти цього кольору - очок за нього ви не отримаєте, а більш економні суперники будуть вам дуже вдячні:)

Після того як урожай переможних очок зібраний, починається наступний раунд - їжачки повертаються на старт, карти руху перемішуються і лунають гравцям. Переможець в грі визначається за сумою переможних очок набраних у всіх раундах.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Їжачі перегони - чудова сімейна гра, з нескладними, але цікавими правилами. Їжачі перегони - гра , в яку з задоволенням зможуть зіграти і дошкільнята і молодші школярі. Та й більш взрслим гравцям ежіной бігу можуть принести чимало цікавих хвилин - після того як ви добре ознайомлення з базовим рівнем складності, ви зможете ускладнити гру, використавши більш складну систему підрахунку очок, описану в правилах.

Зверніть також увагу на гру Сонік: Суперкоманди UA - це сімейна гра-гонка, в якій від 2 до 4 гравців разом із їжачком Соніком і його друзями візьмуть участь в азартних перегонах із пастками та перешкодами!

Купити настільну гру Їжачі перегони в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри гра-гонка
Вік 5+
Кількість гравців 3-5
Тривалість гри 15-20
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Развивающие и обучающие, Логические, Русский, 5-7, дошкольникам, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Быстрая (до 30),