пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
го дерев'яна

го дерев'яна

  • Виробник: Сделано в Украине!
  • Код товару: Го деревянная
  • Бонусні бали: 15
  • Наявність: Немає в наявності
500 грн.
Ціна в бонусних балах: 500

Настільна гра Го - логічна гра з глибоким стратегічним змістом. Го - гра , яка виникла в Давньому Китаї (за різними оцінками, від 2 до 5 тисяч років тому) і до XIX століття культивувалася виключно в Східній Азії, в XX столітті поширилася по всьому світу.

У чому суть гри?

Го - гра для двох гравців, один з яких отримує чорні камені, інший - білі. Мета гри - відгородити на ігровій дошці каменями свого кольору велику територію, ніж суперник

Роблячи хід, гравець виставляє один свій камінь на дошку в будь-яку не зайняту точку перетину ліній (перетину називають пунктами ). Камені, одного разу розміщені на дошці, не переміщаються, але можуть бути захоплені супротивником і зняті з неї.

Кожен камінь повинен мати хоча б одне даме ( точку свободи ) - сусідній по вертикалі або горизонталі (але не по діагоналі !) незайнятий пункт. Сусідні або пов'язані безперервним ланцюжком сусідів камені одного кольору утворюють групу і ділять даме між собою (тобто будь-даме будь-якого каменю в групі відноситься одночасно до всіх камінню цієї групи). Коли камінь або група каменів оточується каменями суперника так, що у неї не залишається точок свободи, вона вважається захопленої і знімається з дошки.

Гра закінчується, коли обидва гравці пасують поспіль. Як правило це відбувається тоді, коли на дошці не залишається пунктів, ходи в які можуть принести гравцям окуляри.

У даний набір для гри входить ігрове поле - Гобан (50х50см, 19х19 ліній), два набори фішок чорного і білого кольору (по 160 каменів кожного кольору) і правила гри.

Поле для настільної гри Го від українського виробника (компанія Крутіголовка) зроблено з товстої фанери. Дошка ретельно відшліфована і покрита нешкідливою захисним просоченням. Завдяки лазерного гравіювання розмітка поля є точною і рівною. Фішки скляні, діаметром близько 2 см

Купити настільну гру Го в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:
- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;
- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри класична логічна гра
Вік 10+
Кількість гравців 2
Тривалість гри 60+
Мова мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Логические, Языконезависимые, 12-99, Для двоих, Обычная (30-90),