пн-пт 13.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Що подарувати на День Валентина?

День Святого Валентина свято відносно нове. Хтось навіть і святом його не вважає. Що, однак, не заважає багатьом людям робити або дарувати своїм коханим щось приємне в цей день. Звичайно, проявляти любов до своїх коханих варто кожен день, а не один раз на рік. З цим ми сперечатися не будемо. Але саме тому в той самий валентинний день календаря хочеться порадувати свою кохану людину чимось особливим. Якщо ви шукаєте, що подарувати на День Валентина, то ми хочемо запропонувати нашу добірку оригінальних подарунків на 14 лютого - настільні ігри для двох на День закоханих!

7 найкращих настільних ігор на 14 лютого - День Святого Валентина

У нашій добірці настільних ігор на 14 лютого зібрали 7 най-найцікавіших ігор в діапазоні від еротичних фант для закоханої пари до найкращих настільних стратегій, в які можна грати удвох з коханою людиною.

Еротичні ігри в подарунок на День Валентина

Ігри-фанти - романтичні й еротичні - традиційно гарний вибір на день Валентина. Такі ігри можна дарувати як тим, у кого відносини тільки починаються - щоб перейти на новий рівень. Так і тим парам, які вже давно разом - щоб надати відносинам новий драйв!

Love Фанти Романтика

У грі Love Фанти: Romantic вам доведеться пережити захоплюючу романтичну пригоду довжиною в кілька тижнів. Ви і ваша половинка отримуєте по двадцять карт із завданнями. Витягуючи картку-фант, вам належить виконати вказане на ній завдання. Причому на кожній картці даються три завдання різного рівня складності - чим складніше завдання, тим більше балів вона принесе.

Love Фанти 69 або ігри в ліжку

Еротична гра Love Фанти: 69 або Ігри в ліжку - це можливість перевести ваші стосунки на новий рівень або ж урізноманітнити й оживити відносини, що стали звичними. На вас чекають 60 різних романтичних та еротичних завдань різного рівня відвертості і складності; вишукані інтимні методики і техніки, цікаві пози, а також рольові ігри, що збуджують уяву!

Правда або Дія: Камасутра

Гра Правда або Дія: Камасутра - пікантна і збудлива гра, в якій гравці по черзі будуть тягнути картки із завданням або відвертим питанням. Вибираючи - Правда - ви дізнаєтеся таємні бажання, переваги, погляди вашого партнера. А вибравши - Справа - ви зможете втілити в життя найпотаємніші сексуальні фантазії або спробувати щось нове для вас.

Гра представлена ​​в двох мовних варіантах:

  • Правда или Дело: Камасутра  (російською мовою)
  • Правда або Дія: Камасутра  (українською мовою)

Чекова Книжка Бажань: Для Неї і Чекова Книжка Бажань: Для Нього

Чекова Книжка Бажань - оригінальний подарунок, який обов'язково порадує вашу кохану людину.

Чекова Книжка Бажань - це 12 простих, але в той же час дуже приємних «квестів»/бажань, які ви зобов'язуєтеся виконати

Гра представлена ​​в двох варіантах:


Якщо ж ви готові до чогось більш складного, ми підібрали для вас декілька стратегічних настільних ігор для двох гравців.

Найкращі настільні ігри для двох гравців в подарунок на День Валентина


Печворк - красивая игра с необычной механикой.

Гра Печворк - захоплююча логічна гра для двох гравців. В ході гри два гравці намагатимуться кожен на своєму полі максимально щільно розкласти детальки різної форми. При цьому треба враховувати декілька факторів, які роблять цю абстрактну тетрісоподобную гру дійсно цікавою і захоплюючою.

Нагороди гри цілком заслужені:

  • Переможець Golden Geek Award як Найкраща Абстрактна Гра
  • Номінант Golden Geek Award в категорії Краща Гра для Двох
  • Номінант International Gamers Award в категорії Краща стратегія для двох гравців

Правила гри не дуже складні - так що підійде не тільки досвідченим настольщікам але і новачкам.7 Wonders Duel (7 Чудес Дуель) - карткова цивілізація для двох гравців

Якщо ви грали в звичайні 7 Чудес, то може ніколи і не здогадувалися що у грі є дуельний режим - для двох гравців. Не хвилюйтеся - ви нічого не втратили. Грати в звичайні 7 Чудес удвох - нудно. Тому поява справжньої дуельної гри в знайомому антуражі викликала підвищену увагу. І не дарма - гра 7 Wonders Duel виявилася вище усіляких похвал! Рівень складності трохи зріс, так що вона краще підійде для вже досвідчених гравців, які не бояться агресивного протистояння. Так, рівень конфліктності в цій грі також збільшився. Одна з найкращих настільних ігор для двох гравців. Гідний вибір в якості подарунка на 14 лютого коханій людині, яка розбирається в настолках.Жах Аркгему: Карткова гра - разом проти всіх жахів світу!

А цю гру порадимо тим, хто вважає за краще спільні дії проти гри. У картковому Жаху Аркгему два гравці перетворяться на детективів зі всесвіту Лафкрафта і встануть на боротьбу з древнім злом...

Особливість гри в її атмосфері і розвитку сюжету. Прокачуючи колоду свого персонажа, ви разом з партнером по грі будете стикатися з новими викликами і розслідувати нові таємниці.

Важливе попередження - гра схожа на захоплюючий серіал. Якщо "підсяде" - вам захочеться нових пригод. Благо доповнення з новими сценаріями випускаються регулярно, так що питання подарунків буде вирішене не тільки на 14 лютого, але і на багато інших свят)

Та й взагалі, це саме той випадок, коли новий сценарій можна придбати зовсім без приводу - просто щоб цікаво провести ще один вечір разом з коханою людиною!


Найкращі ігри для двох на День Валентина - фото 3

Захоплюючих ігор і гарного настрою з Ігродолом!