пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Каркасон UA (Carcassonne; видання українською мовою)

 • Виробник: Feelindigo
 • Код товару: Carcassonne 3.0 UA
 • Бонусні бали: 26
 • Наявність: В наявності
880 грн.
Ціна в бонусних балах: 880

Настільна гра Каркасон UA - ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ

---

Очікується у продажу в квітні

Настільна гра Каркассон UA – класична сімейна гра Carcassonne українською мовою.

Каркассон - настільна гра, яка включає базову гру і два невеликих доповнення, які не ускладнюють гру для новачків, але дають більше варіантів для розвитку.

Гра Carcassonne (українською) - що в коробці?

У коробці з грою Carcassonne (українською) ви знайдете все необхідне для захоплюючої гри:

 • 72 квадрати місцевості
 • 1 трек для підрахунку очок
 • 40 фішок підданих (міпли)
 • Правила гри

 

Склад доповнень:

 • 5 фішок абатів
 • 12 квадратів з річкою


настільна гра Carcassonne - зображення ігрових компонентів

Український Каркассон - огляд

Український Каркассон – легендарна сімейна гра українською мовою!

У кожній новій партії в процесі гри поле формуватиметься заново і у вас ніколи не буде двох однакових партій!

Основа гри – тайли місцевості, які ми викладатимемо за логікою доміно – так щоб сусідні квадрати збігалися за типами місцевості: дорога – до дороги, місто – до міста, а поле – до поля.

Переможні очки гравці отримують за будівництво об'єктів на ігровому полі – доріг, міст та монастирів.

Дане видання гри також включає доповнення Річка і Абат, які зроблять гру більш різноманітною, при цьому якогось помітного ускладнення правил не відбудеться.

Як грати в Каркассон?

Викладаємо стартовий тайл – це точка, від якої розпочнеться будівництво ігрового світу. Всі інші тайли з різними типами місцевості перемішуємо і викладаємо стопкою в закриту або ховаємо в якийсь мішечок, з якого потім будемо брати по одному.

Для успішного будівництва об'єктів на ігровому полі кожен гравець отримує набір фішок (міплів) свого кольору - по одній фішці розміщує на треку для підрахунку очок, а решта знадобиться нам, щоб займати цікаві об'єкти на полі.

У свій хід гравець бере випадковий тайл та розміщує його на ігровому полі – так, щоб усі сусідні ділянки місцевості логічно збігалися. Це як у пазлах? - часто питають. Ні, це не пазли, і саме в цьому принадність гри - як правило, у вас є кілька різних варіантів викласти тайл і вам треба вибрати - який з варіантів вам більше подобається, який принесе більше очок.

Після того як ви розмістили тайл на полі, ви можете (за бажанням) розмістити на цьому тайлі свою фішку, щоб зайняти той чи інший об'єкт.

Коли ви завершуєте об'єкт, на якому стоїть ваша фішка – оточуєте місто стінами, замикаєте дорогу, оточуєте монастир іншими тайлами – у цей момент ви забираєте фішку назад у свій запас та отримуєте переможні очки.

Все просто!

Доповнення Річка

До цього доповнення входять 12 тайлів місцевості з ділянками річки та озером. Ці тайли використовують замість стартового квадрата.

Якщо захочете використати у грі це доповнення, на початку партії на стіл треба викласти тайл із джерелом. Інші тайли з річкою (крім тайла з озером) перемішуються окремо і викладаються окремою стопкою - озеро поміщаємо внизу цієї стопки.

Далі гра йде за звичайними правилами, за одним винятком - спочатку гравці розігрують тайли річки, і тільки коли Річка в Каркасоні набуває своїх остаточних обрисів і впадає в Озеро, гравці приступають до будівництва ігрового світу іншими тайлами.

Доповнення Абат

Доповнення складається з п'яти миплів Аббатів п'яти кольорів – по одній фішці для кожного гравця.

Фішку Абата можна розміщувати тільки на монастирі або сади (новий тип місцевості на тайлах - для розміщення абатів). Очки за завершений монастир абат принесе так само, як і звичайний підданий - 9 очок. Відмінність абата в тому, що його можна знімати з незавершеного об'єкта, щоб отримати очки як за незавершений монастир наприкінці гри.

Кому сподобається Carcassonne (українське видання)?

Гра Каркассон - підкорила простотою правил та захоплюючим ігровим процесом серця багатьох любителів настолок у всьому світі. Каркассон (українське видання) - чудовий варіант як для сімейних ігор, так і для гри з друзями, коли хочеться зіграти у гру, в якій треба думати, але не дуже напружено :)

Зворотний бік тайлів у даному виданні гри не локалізований (зображення англійської літерм "C"), щоб при бажанні ви змогли замішати до базової гри нелокалізовані доповнення.

Гра Каркассон добре підійде і для гри дорослих, і для гри з дітьми від 7-8 років. А якщо у вас діти молодшого віку, але ви все одно хочете долучити їх до цієї гри, зверніть увагу на гру Carcassonne Junior – максимально спрощений варіант настільної гри, в який зможуть грати діти 4-5 років.

Де купити гру Каркассон?

Настільну гру Каркассон купити в Києві та Україні легко та швидко у магазині Ігродол. Замовити гру Carcassonne українською з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину та оформити Ваше замовлення.

Ви також можете придбати українське видання гри Каркассон на Подолі у нашому магазині (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри сімейна стратегія, викладання тайлів, міплплейсмент
Вік 7+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 30+
Мова українська, мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Каркасон - Відео огляд