пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Катаміно (Katamino)

  • Виробник: Gigamic
  • Код товару: Катамино (Katamino)
  • Бонусні бали: 46
  • Наявність: В наявності
1550 грн.
Ціна в бонусних балах: 1550

Катаміно (Katamino) - гра, яка включає безліч логічних завдань для допитливих. Якщо ви не боїтеся труднощів і впевнені, що впораєтеся з будь-яким завданням, геометрична головоломка катаміно - для вас!

Заглянемо всередину?

Коробка з грою містить:

1 Ігрове поле

12 Пентаміно

правила гри та завдання

1 бар'єр для обмеження поля

Що таке пентоміно?

Пентоміно - це деталь, яка складається з п'яти взаємопов'язаних квадратів, з'єднаних сторонами. Всі такі деталі в грі катаміно різної форми і кольору, і кожна з них займає п'ять клітин на ігровому полі. З деталей-пентоміно, вам треба складати Пента - групи деталей, які точно заповнюють поле прямокутної форми, без пустот.

У чому суть гри?

У книзі правил є таблички із завданнями, які потрібно виконати - від простих до надзвичайно складних. У завданнях зазначено, в якому положенні повинен знаходитися роздільник на поле (з його допомогою ми обмежуємо ігрове поле для кожного конкретного завдання), а також, з яких саме деталей повинна складатися ця пента. Складність завдання тим вище, чим більш складні і хитромудрі фігури використовуються для його виконання.

На перших, простих рівнях, розрахованих на дітей від 3-х років, використовуються прості деталі, тому вирішити головоломку такого рівня буде легко дитині постарше або дорослому. Але автори пропонують нам кілька сотень комбінацій, так що на більш високих рівнях доведеться поламати голову!

Кому сподобається гра?

Настільна гра Катаміно (Katamino) призначена, в першу чергу, для дошкільнят і молодших школярів, так як є чудовим дидактичним матеріалом при вивченні початків геометрії, розвитку почуття форми і просторового сприйняття. Дорослим буде цікаво попрацювати з завданнями рівня "дуже складно", особливо якщо вирішувати завдання на швидкість.

Купити настільну гру Катаміно (Katamino) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри гра-головоломка
Вік 3+
Кількість гравців 1-2
Тривалість гри 10+
Мова мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Развивающие и обучающие, Головоломки, Логические, Русский, Английский, Языконезависимые, 2-4, малышам, 5-7, дошкольникам, Для одного, Для двоих, Быстрая (до 30),