пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Хендгам Brain Food - Frontal Lobe Fuchsia

Хендгам Brain Food - Frontal Lobe Fuchsia

  • Виробник: Fat Brain Toys
  • Код товару: Хендгам Brain Food - Frontal Lobe Fuchsia
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

хендгам Brain Food Frontal Lobe Fuchsia - чудова іграшка для дітей і дорослих. Хендгам Brain Food від американського виробника FatBrainToys - це не тільки розвиток дрібної моторики у дітей, а й тренажер для рук, а також відмінний релаксант.

Заглянемо всередину?

У круглій бляшаній коробочці знаходиться він - хендгам Brain Food.

Що це таке?

Хендгам (також відомий як "розумний пластелін", "жуйка для рук", "Brain Food") - це пластіліноподобное щось. Ви можете грати з ним як і з традиційним пластиліном. Але "пластилінові" можливості далеко не єдині. Завдяки спеціальному матеріалу-полімеру, в залежності від сили і характеру впливу, хендгам може мати властивості води або твердого предмета. Хендгам може розтікатися, його можна м'яти і розтягувати, рвати, кидати або розбивати як скло.

На тривалих проміжках часу хендгам поводиться подібно рідини - він може повільно стікати, капати і розтікатися по поверхні. Якщо ви скачати кульки і покладіть його на стіл - через деякий час кулька стане калюжкою. (Тому х поранити хендгам Brain Food необхідно в металевій баночці, яка йде в комплекті)

А при швидкому впливі хендгам - це тверде тіло. Якщо зімнуть кульку і кинути його об підлогу або стіну, він відскочить як гумовий.

Ну, а якщо той же кулька вдарити молотків - його можна розбити на осколки.

Хендгам можна можна м'яти, займаючи руки як під час роботи, так і під час відпочинку - це і силовий тренажер для м'язів рук і дрібна моторика, яка пов'язана з роботою мозку.

Важливо!

Чи не мийте хендгам водою і милом, в воді міститься хлор, від якого він стає м'якше, з милом хендгам так само вступає в реакцію.
Не виносить будь-якої хімії.

Не всі хендгами однаково корисні - не купуйте китайські і російські підробки!


Кому сподобається гра?

хендгам Brain Food - оригінальний і корисний подарунок дитині, студенту, офісного менеджеру. При грі в настільні ігри хендгам допоможе сконцентруватися або скоротати даунтайм:)

Купити хендгам Brain Food в Києві та з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Теги: , Другое, ,