пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Конструктор Puzzle Pilot Спортивний автомобіль (керовані пазли)

Конструктор Puzzle Pilot Спортивний автомобіль (керовані пазли)

  • Виробник: Amewi
  • Код товару: Конструктор Puzzle Pilot Спортивный автомобиль (управляемые пазл
  • Бонусні бали: 18
  • Наявність: Немає в наявності
596 грн.
Ціна в бонусних балах: 596

Конструктор Puzzle Pilot Спортивний автомобіль - унікальна динамічна іграшка, яка поєднує в собі елементи пазла і залізниці. Puzzle Pilot Спортивний автомобіль - гра , в якій дитина зможе з плиток-пазлів збирати різноманітні варіанти маршруту, по якому помчить спортивний автомобіль!

Заглянемо всередину?

У коробці з конструктором ви знайдете вісім тематичних пластикових плит-пазлів (розмір 12 на 12 см кожна), шість дорожніх знаків, батарейку ААА і спортивну машинку.

У чому суть гри?

З'єднуємо між собою пластикові плитки, вибудовуючи наш маршрут, і зпускаем машинку. Виписуючи красиві кренделя, вона мчить по прокладеному маршруту, викликаючи море емоцій і захвату.

Конструктори серії Puzzle Pilot від звичайної залізниці вигідно відрізняє можливість по різному зібрати маршрут руху. З'єднувати плити-пазли можна в будь-якому порядку - головне, щоб наш маршрут не заходив у глухий кут. Усього доступно до півсотні варіантів того, як можна зібрати пазл.

Ще більше маршрутів!

Всі конструктори серії Puzzle Pilot сумісні між собою. Об'єднавши кілька тематичних наборів, дитина зможе створити цілий мегаполіс, з снують по ньому різними машинами, потягами та кораблями!

Кому сподобається гра?

Конструктори серії Puzzle Pilot Спортивний автомобіль - хороший подарунок для дітей у віці від 3 до 12 років. Для самих маленьких це не тільки розважає, а й хороша розвиваюча гра на логіку і просторове мислення.


Купити керований паззл Puzzle Pilot Спортивний автомобіль в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

 

 

 

Теги: , 5-7, дошкольникам, 8-11, школьникам,