пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00

Крихітні містечка, UA (Tiny towns, Крошечные города)

 • Виробник: Lord of Boards (UA)
 • Код товару: Крихітні містечка - LOB2102UK
 • Бонусні бали: 48
 • Наявність: В наявності
1610 грн.
Ціна в бонусних балах: 1610

Настільна гра Кріхітні Містечка, UA

Настільна гра Кріхітні Містечка, UA - кризова містобудівна євростратегія для 1-6 гравців; українська локалізація гри Tiny towns.

Кріхітні Містечка - настільна гра, в якій гравці змагатимуться в будівництві міст на своїх планшетах, намагаючись на обмеженому просторі розмістити різні будівлі максимально ефективно - щоб отримати якомога більше переможних очок від взаємодії різних типів будівель між собою. Відмінний тренажер для прокачування просторового мислення!

Настільна гра Tiny towns (українське видання) - що в коробці?

У красивій коробці з грою ви знайдете:

 • Правила
 • 6 планшетів гравців
 • 25 карт будівель
 • 15 карт монументів
 • 15 карт ресурсів
 • Блокнот для підрахунку балів
 • 126 дерев'яних будівель
 • 1 дерев'яний молот головного будівельника
 • 6 дерев'яних монументів
 • 90 дерев'яних кубів ресурсів


Розмір коробки: 30х30х7

Розмір карт: 

63,5х88 мм

70х120 мм 

Рекомендовані протектори:

Протекторы для карт Украина 63,5х88 мм - 1 уп.

Протекторы для карт Украина 70х120 мм - 1 уп.


настільна гра Крихітні місечка, українське видання - фото компонентів

Настільна гра Крихітні міста (українське видання) - огляд

У грі Крихітні містечка гравці отримують в своє розпорядження планшети міст - 4х4 клітини. На них ви і будете будувати різні будівлі. У грі доступно 5 типів ресурсів - дерево, камінь, скло, цегла і пшениця. Різні комбінації ресурсів дозволять побудувати ту чи іншу будівлю. Вибираємо на гру 7 карт будівель (з 25 доступних) - їх ми і зможемо будувати. Кожен хід один з гравців по черзі стає Головним архітектором, який вибирає один з п'яти ресурсів - всі гравці беруть відповідний ресурс і розміщують його на одній з клітин свого планшета. На кожній клітині може бути не більше 1 ресурсу. Коли на вашому планшеті набирається комбінація ресурсів, яка відповідає одному з типів будівель, ви забираєте всі ресурси з планшета і, на одній з клітин, на яких вони перебували - ставите будівлю.

Різні будівлі будуть приносити очки в залежності від того де вони знаходяться (наприклад, в кутку планшета) або з якими іншими будівлями вони будуть сусідами.

Фішка гри полягає в тому, що вам потрібно не просто викласти на планшеті той чи інший набір ресурсів, а зробити це саме в такій послідовності, як це намальовано на картці будівлі.

Таким чином вам потрібно буде не тільки вирішити, які споруди можуть принести вам більше очок, але і як вони повинні розташовуватися одна по відношенню до іншої ще на етапі будівництва, щоб уже зведені споруди не заважали розміщенню ресурсів.

Коли гравець не може більше будувати будівлі і викладати ресурси - він закінчує гру і може рахувати очки. Партія закінчується коли всі гравці не зможуть будувати будівлі і розміщувати ресурси.

Кому сподобається гра Крихітні міста, UA?

Настільна гра Крихітні міста (Tiny towns) – сімейна стратегія, з елегантно простими правилами і швидкими партіями. Оскільки гравці ходять одночасно, даунтайм в грі відсутній.

Крихітні міста - настільна гра, в якій ігровий процес відрізняється кризовим характером - як з доступом до потрібних ресурсів, так і в зв'язку з тим, що вільне місце на планшеті для їх розміщення постійно зменшується. Тому вона добре підходить і для гри в родині і для гри з друзями - прості правила дозволять швидко освоїться в грі новачкові, а ігрова різноманітність і кризовий характер порадує досвідчених настільщиків!

Де купити гру Крихітні міста (Lord of Boards)?

Настільну гру Кріхітні Містечка (Lord of Boards) купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Крихітні містечка українською з доставкою можна:

 • за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78
 • на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити українське видання гри Tiny towns на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри містобудівна євростратегія
Вік 14+
Кількість гравців 1-6
Тривалість гри 30-60 хвилин
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Настільна гра Крихітні міста - відеоогляд