пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Кубики Історій Рорі. Первісна Світ (Rorys Story Cubes. Primal)

Кубики Історій Рорі. Первісна Світ (Rorys Story Cubes. Primal)

  • Виробник: Другие производители
  • Код товару: Кубики Историй Рори. Первобытный Мир (Rorys Story Cubes. Primal)
  • Бонусні бали: 17
  • Наявність: В наявності
565 грн.
Ціна в бонусних балах: 565

Настільна гра Rory's Story Cubes: Primal (Кубики Історій: Первісна світ)

Кубики історій Рорі: Первісна світ - велике тематичне доповнення до захоплюючої розмовної грі на імпровізацію і придумування історій Rory's Story Cubes - даний набір можна використовувати як самостійну гру, так і змішувати з іншими наборами.

Набір Кубики Рорі Первісна світ включає в себе кубики з міні-розширень доісторичні, Відкриття і  Тварини

Огляд гри Кубики Рорі Первісна Світ

Rory's Story Cubes : Primal - гра , в якій гравці будуть придумувати історії, відштовхуючись від зображень, що випали на кубики історій. У цьому наборі ви знайдете зображення на тему стародавніх і доісторичних подій. Вам зустрінуться зображення древніх людей і перших навколосвітніх подорожей, рідкісні тварини і звичайно первісний світ не зможе обійтися без ... Динозаврів!

Заглянемо всередину?

У зручній і компактній зеленої коробочці з грою ви знайдете все необхідне для фантастичного подорожі в доісторичний світ:

  • 9 кубиків з унікальними зображеннями на кожній грані,
  • правила гри.

Розмір коробки

8х3х7,5cм

Вага

150г.

Як грати в Кубики Історій: Первісна світ?

У грі Кубики Рорі первісний світ гравці будуть придумувати історії.

Вам належить ретельно перемішати всі дев'ять кубиків і кинути їх на стіл. Дев'ять символів, які опинилися на верхніх гранях кубиків і стануть основою вашої історії.

Розбийте кубики на три групи (по три кубика в кожній). Перша група кубиків знадобиться вам для початку вашої історії, друга - для середини і третя - для фіналу. Починайте історію з кубика, за який першим "зачепився" ваш погляд.

Ви можете грати з кубиками історій з набору Первісна світ окремо від інших наборів, а також змішувати їх.

Наприклад, Ви можете взяти з набору Первісна світ 3 випадкових кубика і замінити ними 3 кубика з базового набору. Або навпаки. Ви можете експериментувати і придумувати свої варіанти, як змішати ці або інші набори Кубиків історій. Бажано, щоб в результаті у вас вийшов набір з дев'яти кубиків, втім і з кількістю кубиків для своєї історії - ви також можете експериментувати!

Правила настільної гри Rory's Story Cubes (Кубики Історій)

Кому сподобається гра Кубики історій Рорі: Первісна світ?

Rory's Story Cubes Primal - гра для тих хто любить розмовні гри на імпровізацію. Ви зможете почати знайомство зі світом історій Рорі з цього набору або урізноманітнити їм вже наявні у вас випуски.

Як і інші набори, гра кубики історій первісний світ випускається в компактній коробочці, яку ви завжди можете взяти з собою в поїздку або до друзів на вечірку. Правила надзвичайно прості - придумувати історії можна і з друзями, і в колі сім'ї, з дорослими і з дітьми.


Де купити настільну гру Кубики історій Рорі: Первісна світ ( Primal)?

Настільну гру Rory's Story Cubes: Primal купити в Києві і Україні легко і швидко в магазині Ігродол. Замовити гру Кубики Історій: Первісна світ з доставкою можна:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73; (063) 469 58 78

- на сайті: кнопка " Купити "; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Ви також можете купити набір Кубики Рорі Первісна світ на Подолі в нашому магазині за адресою Григорія Сковороди 5а (М. "Контрактова Площа").

Характеристики
Тип гри сторітелінг, творча, в дорогу, для вечірок, розмовна
Вік 6+
Кількість гравців 2-12
Тривалість гри 20+
Мова мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

 

 

Теги: , Развивающие и обучающие, Игры для вечеринок, Игры в дорогу, Русский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, 6 и больше, Быстрая (до 30),