пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Лабіринт

Лабіринт

  • Виробник: Ravensburger
  • Код товару: Лабиринт
  • Бонусні бали: 33
  • Наявність: Попереднє замовлення
1099 грн.
Ціна в бонусних балах: 1099

Настільна гра Лабіринт - захоплююча гра на логіку і просторове мислення від компанії Ravensburger. Лабиринт- гра , в якій від двох до чотирьох чарівних персонажів відправляються в лабіринт на пошук чарівних артефактів. Ваше завдання - не заблукати в постійно мінливому лабіринті і повернутися назад.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для захоплюючої подорожі по лабіринту - ігрове поле, 34 картки з частинами лабіринту, 24 секретні картки, чотири фігурки гравців і правила гри.

У чому суть гри?

У грі Лабіринт кожен гравець виступає в ролі одного з чотирьох відважних чарівників, які в пошуках чарівних артефактів відправляються в лабіринт. Ваше завдання - зібрати всі необхідні артефакти і повернутися на стартову позицію.

На ігровому полі розташовані тайли - квадрати із зображенням частин лабіринту. Причому частина тайлів приклеєна до ігрового поля, а частина розкладається в довільному порядку і в ході гри може, і буде рухатися. Принцип руху тайлів простий - в свій хід гравець бере один вільний тайл і вставляє його на ігрове поле з краю, зрушуючи при цьому весь ряд з іншими тайлами. Останній тайл в ряду виходить за межі ігрового поля і буде використаний наступним гравцем в його хід.

Після того як гравець зрушив ряд, він може перемістити фігурку свого персонажа по коридору лабіринту на скільки завгодно тайлів. Зрозуміло, рухати свою фігурку можна тільки по безперервному коридору, не перетинаючи стіни.

Як ви пам'ятаєте, блукаємо ми по лабіринту не просто так, а з метою зібрати необхідні артефакти. Що саме ви повинні збирати, визначають карти секретних завдань, які гравці отримують на початку гри. На кожній карті зображено один з чарівних артефактів, які вам необхідно зібрати. При цьому ви можете дивитися тільки на верхню карту своєї колоди. Наступна карта буде вам доступна тільки після того як ви виконаєте поточне завдання.

Після того як гравець виконав всі завдання, він повинен повернутися в точку старту. Хто першим це зробить, той і переможе в грі.

Кому сподобається гра?

Незважаючи на "дитяче" оформлення, настільна гра Лабіринт - чудова гра на логіку і просторове мислення буде цікава не тільки для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Логічні завдання з пошуку оптимального шляху - гарантовано зацікавлять і дорослих гравців, так що Лабіринт - гра , яка оптимально підійде для сімейного формату.


Купити настільну гру Лабіринт в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри гра на логіку та просторову яуву
Вік 7+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 20-40
Мова рос., мовонезалежна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.


Теги: , Развивающие и обучающие, Логические, Русский, Языконезависимые, 5-7, дошкольникам, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),