пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Монополія Україна

Монополія Україна

  • Виробник: Hasbro
  • Код товару: Монополія Україна
  • Бонусні бали: 30
  • Наявність: Попереднє замовлення
990 грн.
Ціна в бонусних балах: 990

Настільна гра Монополія Україна

Гра Монополія - ??класика настільних ігор. Вам належить осягати закони ринку нерухомості і правильно розпоряджатися мільйонними активами. З'явившись в 1934 році в розпал Великої Депресії, гра швидко стала і досі залишається найбільш продаваною настільною грою в світі.

Настільна гра Монополія Україна (Monopoly Standard) - стандартна ліцензійна версія гри Монополія українською мовою від фірми Hasbro.

Заглянемо всередину?

У коробці: ігрове поле, 8 фішок, 28 карток права власності, 16 карток випадкових подій, 16 - благодійного фонду, 1 пачка ігрових грошей, 32 зелених будинку, 12 червоних готелів, 2 ігрових кубика, 1 кубик, що прискорює гру, правила гри.

У чому суть гри?

Кидаючи кубик, ви пересуваєтеся по квадратах ігрового поля, які бувають двох типів - ділянки під забудову і випадкові події. В українській версії гри ділянки під забудову є вулиці і площі українських міст. Так що у вас є прекрасна можливість відчути себе Ахметовим, викупити, наприклад Андріївський узвіз, і без всяких іміджевих втрат забудувати його:)

Потрапили на незайнятий ділянку - можна викупити. Тепер інші гравці, потрапляючи на нього, виплачують вам невелику орендну плату. Викупили всі ділянки в одному сегменті - можете їх розвивати і забудовувати, а інші гравці, заходячи до вас «в гості» - платять за постій вже значно більше. Куплені об'єкти, можна перепродувати, обмінювати або закладати, щоб розплатитися з боргами або позбутися від непрофільних активів.

Карти випадкових подій можуть принести як радісну звістку про несподівану прибутку, так і повідомити про втрати у вигляді податків або штрафів.

Мета гри - довести до банкрутства інших гравців.

Ігрові компоненти зроблені в класичному виконанні і в дуже високій якості.

Важливо!

Якщо ви ніколи не грали в Монополію або який-небудь з її клонів, вам варто знати, що гра представляє собою не просто накопичення грошей. Важливим елементом є процес комунікації гравців. Взаємодія гравців відбувається не тільки при попаданні на ділянку, що належить іншому, але і в процесі торгів і обміну активами. Адже щоб отримати більше прибутку, треба не просто скуповувати різні ділянки, але саме стати «монополістом», скупивши ділянки одного кольору. Збираючи свій колір, можна викуповувати або обмінювати об'єкти у інших гравців, але так, щоб другий учасник угоди не отримав від неї б про більшу прибуток.

Цікаво!

У 2008 р виробник іграшок Hasbro Inc., якій належать права на «Монополію», і кіностудія Universal Pictures підписали угоду про створення художнього фільму за мотивами популярної гри. Режисером картини обраний Рідлі Скотт. Universal пізніше відмовилася від проекту, проте Рідлі Скотт і Hаsbro все ж мають намір зняти картину.

Кому сподобається гра?

Гра Монополія - ??це чудовий спосіб весело провести час в будь-якій компанії. Азарт накопичення капіталу змінюється плануванням подальшої стратегії на ринку і азартом торгів за кращі ділянки - кілька годин гри можуть пролетіти зовсім непомітно. Так що перед початком не забудьте погодувати дітей і вимкнути газ на плиті - в процесі гри ви можете про це забути:)

Також гра сподобається тим, хто купував або продавав нерухомість - ви будете приємно здивовані тим, наскільки швидко це відбувається в грі!

Купити настільну гру Монополія Україна в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:
- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;
- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри класична сімейна стратегія
Вік 8+
Кількість гравців 2-6
Тривалість гри 60+
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Экономические, Украинский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Долгая (от 90),