пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
НаноКорпорація (НаноКорпорация)

НаноКорпорація (НаноКорпорация)

  • Виробник: BombatGame
  • Код товару: НаноКорпорація (НаноКорпорация)
  • Бонусні бали: 25
  • Наявність: В наявності
845 грн.
Ціна в бонусних балах: 845

Настільна гра НаноКорпорація - економічна стратегія від української компанії BombatGame. НаноКорпорація - гра , в якій в світі постапокаліпсіс вам належить стати підприємцем і, ефективно використовуючи стартові ресурси, розвивати свою корпорацію, щоб першим побудувати биоробота.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете все необхідне для економічної сутички з конкурентами - ігрове поле, чотири фішки гравців, 28 карт підприємств, тридцять карт технологій, п'ятдесят карт дій, дев'ять карт транспорту, ігрові гроші в банкнотах, жетони ресурсів і робочих, також правила гри українською та російською мовами.

Розмір коробки: 31 см. X 29 см. X 6 см.

У чому суть гри?

У грі Нанокорпорація вашим завданням буде побудова виробничого ланцюжка, вершиною якої стане біоробот - гравець, першим побудував биоробота і стане переможцем.

В ході гри гравці будуть переміщати по гексогональний ігровому полю фішки своїх топ-менеджерів, щоб купувати різні активи, купувати технології, транспорт і наймати робітників. Ресурси в грі ви зможете як виробляти, так і купувати. Торгівля в грі досить різноманітна і це є перевагою гри. Ви зможете купувати і продавати транспорт (для швидшого переміщення по карті), ресурси, технології, контракти. Причому по багатьом позиціям вам буде доступна торгівля не тільки з грою, а й один з одним за договірною ціною. Та й при торгівлі ресурсами з грою ціна на них часто буде рости або падати не тільки в результаті випадкових подій, а й в результаті зміни об'єктивних умов - чим більше на ринку того чи іншого ресурсу, тим нижче на нього ціна.

Купуючи шахти і рудники, ви зможете виробляти ресурси першого рівня - вугілля і руду. Для цього вам знадобляться тільки робочі. Для виробництва ресурсів другого рівня - стали і енергії - крім робочих вам знадобиться забезпечити свої заводи і ТЕЦ також і ресурсами першого рівня, зробивши вугілля і руду самостійно або ж купивши їх. І тільки зі сталі та енергії ви зможете створити біоробота - кінцеву мету гри. Але оскільки справа ця досить дороге - належить старанно попрацювати - переміщаючись по карті, отримуючи вигідні контракти, захоплюючи монопольне становище на ринку по якомусь із видів ресурсів і нав'язуючи на нього іншим гравцям свої ціни, і навіть захоплюючи активи інших гравців за допомогою рейдерських атак . Для успішної гри вам належить правильно визначати пріоритети розвитку, і не забувати вчасно платити зарплату робітникам, щоб ваші працівники не будували страйк, заблокувавши виробництво.

Кому сподобається гра?

Настільна гра Нанокорпорація - економічна євростратегії на побудову виробничого ланцюжка. Нанокорпорація - гра досить різноманітна і реіграбельності для своєї цінової категорії. Збільшення рівня складності, на жаль, можливо тільки за рахунок збільшення зарплати робітникам - це, по суті, збільшує тільки час партії для всіх гравців, істотно не впливаючи на тактику гри. Втім, як і з іншими іграми цього виробника, це відкриває можливості для домашніх доробок гри, кращі з яких можуть бути прийняті видавцем в наступних тиражах гри.

Правила настільної гри НаноКорпорація укр.

Правила настільної гри НаноКорпорація рус.


Купити настільну гру НаноКорпорація (НаноКорпорація) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри кономічна стратегія
Вік 10+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 45-90
Мова українська, рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

 

 

Теги: , Стратегические, Экономические, Фантастические, Русский, Украинский, 12-99, Семейные игры, 2-6, Обычная (30-90),