пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Про хвостах і пір'ї (Tail Feathers)

Про хвостах і пір'ї (Tail Feathers)

  • Виробник: Crowd Games
  • Код товару: О хвостах и перьях (Tail Feathers)
  • Бонусні бали: 90
  • Наявність: Немає в наявності
2990 грн.
Ціна в бонусних балах: 2990

Настільна гра Про хвостах і пір'ї (Tail Feathers) - несподіване продовження гри Про мишей і таємниці (Mice and Mystics) .

Про хвостах і пір'ї (Tail Feathers) - гра , в якій замість звичних по Мишам кооперативних пригод вас чекає казкове військової протистояння. Про хвостах і пір'ї - самостійна гра, яку при бажанні ви зможете доповнити слайдами з Мишей і Тайн.

Заглянемо всередину?

У великій коробці ви знайдете все необхідне для захоплюючої гри: десять кубиків, дві карти загонів, дві карти Баліста, карту героя, десять карт пілотів, десять карт персонажів з гри "Про Мишах і Тайнах", 21 карту дій птахів, 39 карт дій героїв/пілотів, дванадцять карт цілей, дві мініатюри птахів щурячого альянсу і три мініатюри птахів мишачого альянсу, п'ять підставок для птахів, дві мініатюри щурів-пілотів і три мініатюри мишей пілотів, мініатюру щури-героя, шість мініатюр щурів пішого загону і шість мініатюр мишей пішого загону, гілочка для вимірювання дистанції, чотири фрагменти дерев, два планшета гравців, вісім шаблонів польотів, безліч різноманітних жетонів і фішок (більше сотні), горіх першого гравця, книгу сценаріїв і книгу правил - в загальному, мало не покажеться:)

Про хвостах і пір'ї - трохи спрощена, але в той же час прекрасно продумана військова тактична гра, де кожен з гравців візьме участь в битві командуючи своїм загоном, і за допомогою своїх стратегічних і тактичних умінь спробує здобути перемогу.

У розпорядженні гравців будуть, ширяють у небі птиці з наїзниками і піші війська, стрибають по гілках. Завдання в грі можуть бути найрізноманітніші: від руйнування гнізда противника або контролю території, до проходження від однієї точки до іншої під ураганним вогнем противника. У грі чудова система польотів, добре продумані повітряні і наземні бої. У вас буде можливість прокачувати персонажів і вибирати різних наїзників на птахів.


Купити настільну гру Про хвостах і пір'ї (Tail Feathers) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри військова казкова стратегія, спін-оф "О Мышах и тайнах"
Вік 9+
Кількість гравців 2-4
Тривалість гри 60-90
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Военные, Фантастические, Русский, 12-99, Семейные игры, 8-11, школьникам, 2-6, Обычная (30-90),