пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Pathfinder Повернення рунних Володарів (база), рус.

Pathfinder Повернення рунних Володарів (база), рус.

  • Виробник: Мир Хобби
  • Код товару: Pathfinder. Возвращение Рунных Властителей (база)
  • Бонусні бали: 38
  • Наявність: Немає в наявності
1262 грн.
Ціна в бонусних балах: 1262

Настільна гра Pathfinder: Повернення рунних Володарів - карткове, кооперативне пригода. Pathfinder: Повернення рунних Володарів - гра , в якій вам з друзями або самому (можливий соло-режим) належить, збираючи колоду своїх персонажів, прокачувати їх і вирушати на пошуки неприємностей пригод . Рольова карткова гра, яка не потребує ведучого.

Воїн, Слідопит, Чарівник, Чародій, Пройда, Жрець і Бард - семеро хоробрих героїв відправляються в небезпечну пригоду. Чи готові ви взяти собі роль одного з них і з доблестю подолати випробування, які зустрінуться на шляху? Героїв чекають хитрі пастки, небезпечні монстри, поплічники головного лиходія. Але не впадайте у відчай і не сумуйте! Адже в дорозі вам обов'язково зустрінуться союзники і помічники, які знайдуть необхідні предмети і спорядження, скарби і чарівні артефакти, допоможуть домогтися перемоги.

Заглянемо всередину?

У коробці з грою ви знайдете безліч карт, які стануть в нагоді вам в цікавому пригоді - по сім карт ролей, персонажів і місць розташування, карта дороги пригоди, 363 карти пригоди Біди Забутого узбережжя , п'ять кубиків з різних числом граней ( d4, d6, d8, d10 і d12), а також правила гри російською мовою. Крім того в даному виданні ви знайдете набір карт пригоди А те цілопалення .

У чому суть гри?

Pathfinder: Повернення рунних Володарів - чудова кооперативна гра для любителів пригод. Перед вами полегшена, карткова версія популярної гри « Pathfinder Roleplaying Game ». Саме звідти перекочували герої і монстри, а всі події відбуваються в світі Pathfinder.

Гра проходить за сценаріями, які можна грати як окремо, так і у вигляді кампанії.

Підготовка пригоди відносно проста.

1. Вибираєте карту сценарію - і раскладивате перераховані карти локацій.

2. Чи збираєте колоди локацій (так як вказано на картах цих локацій). Замішуєте в колоди карти ворогів, предметів, перешкод, союзників - ось це ось все.

3. Берете карту головного лиходія даного сценарію, перемішуєте її з картами поплічників лиходія і випадковим чином розпихати по локаціях. В результаті, де засів бос - невідомо.

Мета гри

Все дуже просто - добро повинно перемогти. А для цього вам необхідно виконати умови поточного сценарію перш ніж повністю відкриється колода карт благословень. Якщо умови виконані, гравці оголошуються переможцями. В іншому випадку гра закінчується загальним ураженням.


Для перемоги вам належить грамотно розподіляти сили персонажів, покращувати екіпіровку, прокачувати здібності героїв і вчити нові заклинання. Кожен ігровий клас володіє своїм набором базових характеристик, які можна покращувати в ході гри

Смерть персонажа

Не залежно від того, виграли ви чи програли, після кожної партії вам належить «пересобрать» колоду вашого персонажа. Додати отримані в цій партії трофеї, позбутися від неефективних для вашого класу артефактів, додати винагороди за пройдений сценарій (нові предмети або поліпшення до характеристик персонажа: збільшення кількості карт на руках, збільшення розміру колоди, нові здібності, +1 до результатів кидків кубика). Таким чином, ваш персонаж буде розвиватися в ході гри, і в його колоді будуть знаходитися предмети, здобуті в різних сценаріях, через які він пройшов.

І ось це все добро може перетворитися на пил і прах в разі смерті вашого персонажа.

Так, персонажі в грі смертні. І це прекрасно, оскільки значно збільшує інтерес до гри і значимість персонажа.

Смерть персонажа не в яйці ховається, а в колоді. А точніше в її відсутності. Колода персонажа - його здоров'я. Чим більше карт в колоді - тим більший «запас міцності. Якщо потрібно добрати карту в руку, а ваша колода порожня - персонаж загинув: (

Муки вибору

Часто карта може бути розіграна різними способами. І в залежності від способу, буде відрізнятися і ефект розіграної карти.

Карта може бути показана (залишаєте карту в руці), перезаряджаючи (прибираєте її під колоду персонажа), скинута (пішов в ваш скидання), < em> похована (як правило, буде недоступна до кінця партії) або вигнана (пішов в коробку). А як ви пам'ятаєте, колода гравця - це лічильник життя його персонажа. Так що, якщо карта допускає різні способи свого розіграшу - вас чекають ті ще муки вибору, хе-хе ...

Організатор

Для зручного сортування і зберігання карт різного типу ви можете придбати зручний органайзер для настільної гри Pathfinder: Повернення рунних Володарів .

Кому сподобається гра?

Настільна гра Pathfinder: Повернення рунних Володарів - карткова рольова гра в фентезійному світі Pathfinder зацікавить любителів рольових, кооперативних пригод. Pathfinder: Повернення рунних Володарів - гра щодо проста, так що в пригоди зможуть відправиться і початківці пріключенцев. Не потребує майстра.

.

Купити настільну гру Pathfinder: Повернення рунних Володарів в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри Кооперативна, карткова РПГ
Вік 12+
Кількість гравців 1-4
Тривалість гри від 90 хв
Мова рос.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Приключенческие, Фантастические, Кооперативные, Русский, 12-99, Для одного, 2-6, Долгая (от 90),