пн-пт 11.00-20.00, сб-нд 11.00-18.00
Перевибори (Перевибори)

Перевибори (Перевибори)

  • Виробник: Сделано в Украине!
  • Код товару: Перевибори (Перевыборы)
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.

Настільна гра Перевибори - вітчизняна економічна стратегія з елементами вітчизняної же брудної політики. Перевибори - гра, в якій ви будете не тільки заробляти гроші, купуючи підприємства, а й інвестувати фінанси в передвиборну кампанію. Мета гри - зібрати парламентську більшість, яка і обере президента.

Гру Перевибори знято з виробництва. Рекомендуємо звернути увагу на настільну гру Вибори, яка також обігрує цю тематику.

Заглянемо всередину?

У великій коробці з грою ви знайдете ігрове поле, поле парламенту, 2 кубика, 5 ігрових фішок гравців, 66 фішок «Кум» для контролю своїх підприємств, фішки депутатів в кількості 115 штук, 30 фішок Рейдерів для захоплення чужих підприємств, комплекти грошей і бюлетенів , 140 ігрових карток, а також правила гри на українській і російській мовах.

Гроші, гроші, дребеденьгі!

Ігрове поле складається з двох кіл. Зовнішній нагадує класичну Монополію. Це 30 клітин українських підприємств, які утворюють десять холдингів. Але, на відміну від Монополії, одних тільки грошей мало, щоб купити те чи інше підприємство. У кращих українських традиціях для контролю над підприємством потрібно поставити на ньому свого Кума. Поставили? Тепер інші гравці, потрапляючи на цю клітку, повинні будуть виплатити вам відкат. Чим більше підприємств, тим більше фінансів тече в вашу касу.

Втім, не слід думати, що ваше фінансове могутність є непорушним. У грі Перевибори активно використовуються реалії української економіки. І це не тільки випадкові події в вигляді прибутку від продажу марлевих пов'язок або результат «засівання» вашого кабінету директором великого комбінату, а й продумані дії опонентів. Будь-яке ваше підприємство може бути піддано рейдерській атаці. Все, що для цього потрібно - виставити біля вашого кума трьох рейдерів. В цьому випадку вам терміново знадобиться постанова на арешт, яке за гроші можна отримати в Генеральній Прокуратурі.

На поле «Собор» можна охрестити свою дитину і отримати нового Кума. У «СІЗО» можна найняти бандита-рейдера, а на «Валютної біржі» спробувати щастя в валютних операціях.

«Фонд держмайна» позбавить вас від одного з підприємств, а в «Комерційному банку» ви зможете відкрити вигідний депозит. А ще на вас чекають такі злачні місця як «Податкова», «МВС» і «Центрвиборчком»!

Підходи, налітай - депутатів підкупай!

Внутрішній коло ігрового поля дає можливість провести передвиборну агітацію в регіонах. З розмахом і цинізмом витрачаємо гроші - підкуповуємо студентів, проводимо безкоштовні концерти, будуємо стадіони до ЄВРО-2012!

Зробили свого кума мером міста? Відмінно! Тепер ви зможете використовувати адмінресурс, а це - додаткові голоси на виборах. Чим більше грошей ви вклали в передвиборчу компанію, тим більше голосів виборців у вас в кишені і тим більше ваших депутатів потрапить в парламент.

Коаліція

Якщо в Монополії взаємодія гравців відбувається в момент торгів і обміну активами, то в грі Перевибори для цього є ще одна можливість - Парламент. Мета гри - зібрати більшість депутатів, яке вибере вас президентом. На шляху до цієї мети ви можете домовлятися з іншими гравцями про створення коаліції, яка може проголосувати і зняти з посади Кума одного з гравців.

Загалом - все як у житті, тільки набагато веселіше! :)

Кому сподобається гра?

Гра Перевибори - відмінний подарунок для любителів економічних стратегій. На відміну від більшості клонів Монополії, Перевибори - гра, в якій менше місця випадковості і більше простору для продуманих дій і взаємодії гравців. Реалії української політики не тільки надають грі національний колорит і вносять серйозні зміни в традиційну механіку настільних ігор, а й змушують задуматися про необхідність змін в країні .

Купити настільну гру Перевибори (Перевибори) в Києві і з доставкою по Україні легко і швидко в магазині Ігродол:

- за телефонами: (050) 209-08-08, (097) 643-82-73;

- на сайті: кнопка "Купити"; потім відкрити Корзину і оформити Ваше замовлення.

Характеристики
Тип гри варіація на тему Монополії
Вік 14+
Кількість гравців 2-5
Тривалість гри 120+
Мова українська

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: , Стратегические, Экономические, Украинский, 12-99, 2-6, Долгая (от 90),